Avon Kataloğu

avon Temmuz 2016 kataloğu avon Haziran 2016 Panorama kataloğu avon k6 Haziran fırsat broşürü 2016 avon haziran kataloğu 2016 avon Mayıs2016 K5 kataloğu avon Fırsat broşürü - mayıs 2016 K3 kataloğu avon k5 MART panorama kataloğu 2016 avon Nisan 2016 K4 kataloğu avon Mart 2016 K3 kataloğu avon k3 MART fırsat broşürü 2016 avon Şubat 2016 K2 kataloğu avon Ocak 2016 K1 kataloğu avon k1 OCAK fırsat broşürü 2016 avon k1 panorama kataloğu 2016 avon sanal makyaj atölyesi
avon k14 2015
avon k13 2015
avon k12 2015
avon k10 2015


avon Son Yazılar

Avon Hediye KataloğuYalnızca e-postanız ile abonemiz olun!

Yeni kataloglardan ilk siz haberdar olun!

Paylaş:Share on Facebook6Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

“Avon Hediye Kataloğu” için 2 Yorum

  1. NURSEL CERİT diyor ki:

    ELİNDE GOODNİĞT KİSS YÜZÜK OLAN SATIŞ TEMSİLCİSİ VAR MI

  2. Nurcan Mert diyor ki:

    katolog sipariş vermek istiyorum

Bu katalog için Yorum Yapabilirsiniz!

Avon hediye kataloğu 2013 Mayıs ayı ürünlerinin tamamını hemen altta bulabilirsiniz. Bu kadar çok alternatif arasından hediye seçmekte zorlanabilirsiniz. Siparişlerinizi de sağ alt köşedeki formu doldurarak bize ulaştırırsanız size en kısa sürede verdiğiniz siparişle alakalı dönüş yaparız.

Özel günlerde malum hediyeler olmazs aolmaz. Herkesi bir hediye telaşı sarar gider. Avon nispeten bu telaşı hafifletip sizleri rahatlatacak hediye alternatiflerini ayağınıza getiriyor. Avon anneler günü hediye kataloğu birçok ilgi çekici hediyelik ürün barındırıyor. Elbette ki hediye denince parfümler her zaman en çok tercih edilen hediye grubudur. Bu bakımdan biz de avon parfümleri ile ilgili biraz bilgi verelim istedik.

Kadın ve erkek için güzel kokmak; kişisel bakımlarında en çok dikkat ettikleri husustur. Bunu birçok şekilde gerçekleştirseler de parfümler olmadan asla olmaz. Yani parfüm kesinlikle tamamlayıcı bir üründür. Ne kadarda kendimizi temiz tutsak yine de kadın erkek herkesin güzel kokmaya ihtiyacı vardır, bu gayet insani bir istektir. Avon bu isteği yerine getirmek için hizmet veren en ünlü kozmetik firmalarından biridir.

Avon parfümleri kadın ve erkek olmak üzere iki gurupta satışa sunulmuştur. Hem kadın hem de erkek parfümlerinde gayet başarılı olan firma adeta su gibi parfüm satmaktadır. Avon anneler günü hediye kataloğu tamamiyle bayanlara hitap eden ürünlerden oluşmaktadır. Avon parfümlerini kullanan kişiler genellikle bir daha başka bir marka parfüme yönelmeden Avon parfümleri kullanmaya devam etmektedir. Avon kendine özel birçok parfüm çeşidiyle hem kadın hem de erkeklerin beğeniyle kullandıkları parfümler üretmekte ve parfümlerinin içeriğinde olan tüm ürünlerin tamamen zararsız olmasına, çevre ve insan dostu olmasına çok özen göstermektedir. Çeşitlerinde meyve kokusu, çiçeksi kokular, turunçgiller, ağaç kokuları, vanilya kokuları gibi bazı türleri ön planda tutar. Aynı zaman da bazı parfüm çeşitlerinin hem deodorantı hem de roll-on’u bulunmaktadır. Bu da baştan aşağı aynı parfümle güzel kokmanızı sağlar, mesela koltuk altı roll-on başka bir koku, parfümünüz başka bir koku olsa bu ayırt edilebilir ve ortaya uyumsuz bir koku çıkar. Oysa Avon parfümün yanında Avon roll on veya deodorant ta kullanılırsa o zaman bütünlük bozulmadan parfümden daha fazla etki görülür. Avon hediye kataloğunun en gözde ürünlerindendir.

Erkek parfümlerinde; genellikle klasik ve spor kokulara ağırlık veren firma, her tarzda erkeğe uygun ürünler sunmaktadır. Çekici, erkeksi ve etkileyici kokulara sahip olan Avon parfümleri erkekler içinde artık vazgeçilmez bir hal almış görünüyor. Özelliklede bayanlar eşlerine tercihen Avon parfüm satın alıyor. En özel günlerinizde hediye edebileceğiniz ve sevdiğiniz insanı şımartabileceğiniz onlarca koku içerisinden ona en çok yakışanı bulmalı ve hediye olarak sunmalısınız. Parfüm bir insana verilebilecek en güzel koku olarak yıllardır favori yerini koruyor. Sizlerde hem kendinize hem de sevdiklerinize koku alın ve mis gibi kokuların büyüsüne kavuşun. Mayıs 2013’de Avon hediye kataloğu fırsatlarını kaçırmayın.

Avon Hediye Kataloğu ile Benzer Yazılar:

20 Nisan 2013 Saat : 1:25
  Mayıs