Avon Şubat Kataloğu: K2 2018 PANORAMA

Avon Şubat kataloğu 2018’deki fırsatları PANORAMA Kataloğundan takip edin. Her ay olduğu gibi bu ayın hediyelerinin neler olduğunu hemen öğrenin. Satışlarınızı artıracak ipuçlarını keşfedin.


Avon Şubat kataloğu 2018’in Panorama ekiyle beraberiz. Şubat ayı avon ürünlerinin en fazla satıldığı aylardan biri. Her yılın ikinci kataloğu (Avon K2) Sevgililer Günündeki hediye çılgınlığına özel olarak hazırlanır ve avon temsilcileri de bundan fazlasıyla istifade ederek satışlarını maksimize eder. Yine böyle şubat ayı kataloğuyla beraberiz. İşte karşınızda Avon K2 2018 #Panorama Kataloğu

Avon Şubat 2018 Panorama Kataloğu Konu Başlıkları

Avon şubat kataloğunda yepyeni bir ruj ilk defa satışa sunuluyor. Tek sürüşte 2 kat yoğun renk veren yeni mark epik ruj, saatlerce kalıcı etkisiyle artık en çok satacağınız avon ürünlerinden biri olacak. Bu ürünü mutlaka müşterilerinizle tanıştırmalısınız, tekrar sipariş alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Avon K2 2018 Panorama kataloğunun 6-8 sayfaları arasında, tüm temsilcilerin harika hediyeler kazandığı fırsatlar bölümünü inceleyebilirsiniz. Sayfa 9’u incelediğinizde Cherish Parfümü kazanma şansını kaçırmamış olacaksınız. Sayfa 17 ve 31 arasında ise yepyeni Eve serisi parfümleri fırsatlarını görebilirsiniz. Çok daha fazlası için Avon Şubat kataloğu 2018 Panorama kataloğunu online inceleyin.

Ayrıca yeni bir gelişme olarakAvon’un Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile forma sponsorluğu yaptığını ve artık formalarda #AVON‘un logosunun yer alacağını hatırlatalım. Bu gelişme Beşiktaş taraftarı müşterilerinizin oldukça hoşuna gidecektir. Satışlarınızı artırdığınız, öncekilerden çok daha verimli bir #Şubat ayı dileriz.

Avon Şubat 2018 Panorama Kataloğu /ONLİNE KATALOG:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Aysun dedi ki:

  Orflaime a uye olmak isteyende ulassin

 2. Aysun dedi ki:

  Avona temsilci olmak isteyen lutfen bana ulasin

 3. Dürdane dedi ki:

  Avona temsilci olmak isteyen arkadaşlar tum detaylarıyla bilgilendirmek ve üye kaydı yapmak için bana ulasin

  1. ceyda dedi ki:

   bilgi almak istiyorum 👋👋

BİR YORUM YAZ