Avon Ekim Kataloğu 2016

Ekim 2016 Avon Kataloğu ve ekleri hemen alttadır. İncelemek istediğiniz kataloğun üzerine tıklayın.

Güncelleme: 27 Eylül 2016 Salı

Avon Ekim kataloğu 2016 güzel bir kutlama haberiyle geliyor. Euromonitor’ün gerçekleştirdiği ve kozmetik sektörünün tümünü baz aldığı raporda AVON, 1 numaralı kozmetik markası seçildi. Belki birçoklarınız için sürpriz bir sonuç olmasa da başarının tescillenmesi güzel bir durum. Avon ekim 2016 kataloğunu inceleme esnasında hemen katalog  kapağında ve ilk sayfalarında bu güzel duyuru yer alıyor. Ayrıca şu anda yayında olan Avon K11 kataloğu sonrasında Avon K12 kataloğu 2016 sayısının da Ekim ayı içerisinde yayımlandı ve onu da bu sayfa altında inceleyebilirsiniz.

Ekim Kataloğu İçeriği:

avon k11 kataloğu ekim 2015Avon Katalog içeriğinde de bu güzel haber neticesinde birkaç üründe özel indirimler gerçekleştirilmiş. Kataloğun yıldızları yine mis kokulu avon parfümleri. Hemen ilk sayfalarda vazgeçemediğiniz bileşimlerden oluşan avon parfümlerinden birkaç özel teklif göreceksiniz.  Herhalde bunlardan en cazibi sayfa 9’daki City Rush erkek parfümünün %40 indirimle sunulması ve bunun yanında son derece şık bir erkek kol saati hediyesiyle gelmesi.  Bunun  Avon Ekim kataloğu 2016 içerisine bu aya özel, hanımların eşlerine verebilecekleri güzel bir hediye fırsatı olduğunu hatırlatır, kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Katalogda yine en çok satılan avon parfümleri arasında yer alan Perceive ve Far Away ile alakalı da bir kampanya yer alıyor. Bu parfümlerden herhangi birini satın aldığınızda diğerine de sadece 1 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz.  Bu da bu iki en çok satan parfümü severlere güzel bir haber olsa gerek.

Benzer fırsatlarla katalogda sıkça karşılaşmak mümkün.  Birçok ürünü yarı fiyata satın alabilme imkanınız var.  Geri kalan tüm detayları da hemen katalog üzerinde incelemeniz çok kolay.

 • 26 Eylül 2016
 • 2.053 kez görüntülendi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 75 YORUM
 1. Gülşan dedi ki:

  Daha net olsa daha güzel olurdu

 2. özlem dedi ki:

  merhaba k12 panaroma 250 tl siparise k13 te ne gelecekti?

  1. Dilek dedi ki:

   Bende merak ediyorum hediye ne idi bana da gelmedi

 3. muhammed dedi ki:

  dedorantlar vucut spreytleri 4 tane 29 tl olan kasım ayının katoluğumu

 4. muhammed dedi ki:

  kasım katalogunda mı bu inrimli ürünler

 5. Anonim dedi ki:

  ürünün adı ve ne işe yarar , fiyatı da hangisinin olduğu belli değil

BİR YORUM YAZ