Avon Eylül Kataloğu 2018

Yazın son fırsatları için Avon Eylül kataloğu 2018’i mutlaka inceleyin. Ayrıca bayrama özel alışveriş fırsatları da yine burada sizi bekliyor olacak. Sonraki kataloglar için de takipte kalmaya devam edin.


AVON Eylül Kataloğu 2018

Avon’un yıl içerisinde yayımlanan toplamda 13 kataloğu var. Dolayısıyla artık K9 değil, K10 Avon Eylül kataloğu 2018 kataloğu dönemine denk geliyor. Şuan hemen altta K9 kataloğunu inceleyebilirsiniz. Avon K10 kataloğu 2018 de kısa süre sonra bu sayfa altında yayında olacak.

Kataloğa Git >>

Avon eylül kataloğu 2018 kozmetik dünyasına renk katacak ürünleri ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan bu avon kataloğuyla beraber yepyeni ürünler sayfalardaki yerini alıyor. Yazdan kalan ve stoğu azalmış ürünler ise Eylül ayı Fırsat Broşüründe büyük indirimlerle satılacak. Eylül kataloğunun bu ekini de mutlaka incelemenizi öneririz. Avon her ay düzenli olarak yaptığı indirimlerle kozmetik dünyasında, kozmetik pazarında kendisine büyük bir yer edinirken müşterilerinin ve dağıttığı kar payları ile temsilcilerinin de yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Yaz aylarının bittiği yavaş yavaş kara kışı beklemeye başladığımız şu günlerde mevsimsel geçiş ürünleri ile Avon K10 kataloğu 2018’den bu bir önceki sayısı ile sonbahar sezonunda da müşterisinin eksiklerini giderecek olan Avon, bunun insanlara hizmet etmek olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda insanlara hizmet etmek için ellerinden ne geliyorsa kullanmaya hazır olan Avon firması ve yetkilileri her geçen sene kar marjını da artırmakta.

Avon’un Gelişim Süreci

İlk çıktığı yıllarda bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar ürünü olan Avon günümüzde yaklaşık olarak 1000 ürünün üretimini yapmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır. Neredeyse tüm dünya ülkelerinde büyük bir pazara sahip olan Avon özellikle ülkemiz Türkiye ve komşumuz sayılabilecek Rusya’ya büyük yatırım yapmaktadır. Bunun sebebi olarakta Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde zaten sistemini üretmiş durumda. Sistemden ayrılan her biri üye karşılığında neredeyse avon ekibine 10 kişi katılıyor.

Avon Türkiye’de Büyümeye Devam Ediyor

Her yıl bu ülkelerde milyarlarca dolarlık satış yapan avon’un ülkemize büyük yatırımlar yapacağı konuşuluyor. Piyasada çıkan Avon’un sağlık bakanlığından izni yok gibi ibareler tamamen Avon’u karalamak için kullanılan palavralardır. Avon katalog ürünlerinin tamamı, Sağlık Bakanlığı’ndan izinli ürünlerdir. Eğer sağlık bakanlığından izni olmasaydı ülkemizde o kadar büyük Pazar payına sahip olamazdı. Avon eylül kataloğu 2018 içerisinde rujdan ojeye, rimelden allığa kadar birçok kozmetik ürünün yanında takılar ve ev gereçlerine de uygun ücretler ile ulaşabilirsiniz.

Avon eylül kataloğu 2018 ile yaz sıcağının bittiği şu günlerde size kışa hazırlamayı amaçlamıştır. Birbirinden güzel kampanyaları ile bazı ürünlerden 2 tane alarak 3.süne bedavaya ulaşabileceğiniz birçok ürün mevcut. Avon K9 kataloğu 2018 olarak da bilinen bu katalogda yapmış olduğu gerçek indirimlerle Avon müşterisine istediği ürüne yarı yarıya ulaşma fırsatı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Anonim dedi ki:

  bu avon ekim 2013 katologuna nasıl bakacaz

  Admin adresinden bakabilirsiniz.

  1. Gonul dedi ki:

   Avona uye olmaya ne dersiniz

 2. gonca belen dedi ki:

  sipariş vermek istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. beyzaaaa nurr dedi ki:

  süperrrrr
  yawww sipariş vermek istiyom

  1. Gonul dedi ki:

   Merhaba avona uye olmaya ne dersiniz

 4. Selvet Gümüş dedi ki:

  sipariş vermek isteyenlere yardımcı olabilirim mail atmaniz yeterli yol_wer@hotmail.com

  1. Aysen dedi ki:

   Merhaba, 2014 eylul katalogunda surrender for her parfumvar mi? Varsa kac tl acaba?

 5. Sanıye bilir dedi ki:

  Hadise katalog reklamı güzel yakılmış

 6. fahriye dedi ki:

  Şuan bu sayfada yayında olan Avon eylül kataloğu 2013’den ne zaman indirimli fiyatlar üzerinden sipariş verebileceğimizi merak ediyorum. Avon K10 kataloğu 2013’den yani…

  1. BAHAR KURT dedi ki:

   BENDE LOVE KOLYESİ SİPARİŞ ETTİM

 7. ceren özgüç dedi ki:

  bu kataloglara bayılıyorumm bn yhaa

  1. buse dedi ki:

   bende bayılıyorum ha ha

 8. gul adin dedi ki:

  Bu kataloga kas kirpik bakimi ekleyin lutfen

 9. Melike Gümüş dedi ki:

  bana bir 7TL .80KURUŞ luk ruj lütfennnnnnnnnn chilli

 10. Melike Gümüş dedi ki:

  çok güzel

BİR YORUM YAZ