Avon Kasım Kataloğu 2017

Bu makalemizde romantik Kasım ayında sizi kusursuz şekilde tamamlayıcı ürünlerinin yer aldığı Avon Kasım kataloğu 2017’yi online inceleyebileceksiniz. Avon kasım kataloğunun yanısıra bu aya ait Fırsat Broşürü de bu makalemizin içerisinde yer alacak. Eşsiz Kasım fırsatlarından yararlanmak için sayfayı takipte kalın.


Avon Kasım kataloğu 2017 için oluşturduğumuz bol indirimlerle karşılaşmanız muhtemel olan sayfamıza hoşgeldiniz.. Kasım’ın romantik havasına katkı sağlayacak, sizi tamamlayıcı Avon ürünleri bu broşürde sizi bekliyor. Eğer sıkı bir Avon takipçisiyseniz bilirsiniz; Avon Kasım ayında neredeyse tüm parfüm portföyüne katalogta yer verir. Tabi bir ticaret kuralı gereği, bol bulunan ürün uygun fiyatlı olur. İşte parfüm ihtiyacınızı karşılamanız için doğru zaman..!

Bu ayın sonuna kadarki kısmını ve Kasım ayının ilk on gününü kapsayacak olan Avon K12 kataloğu, aynı zamanda çok özel bayram fırsatları da barındırıyor. Kasım ayının romantizmine özel en sevilen avon parfümleriyle alakalı fırsatlar da katalog sayfalarında yerini almış.  Şuan burada yayında olan Kasım ayının ilk günlerini de kapsayan kataloğun ilk parçası. Kasım ayının ikinci parçası olacak Avon K13 kataloğu 2017’nin 9 Kasım’ını takip eden günde yayına çıkacak ve ayın sonuna kadar yayın hayatını sürdürüecek.

Avon Kasım Kataloğu 2017’nin İçeriği

Avon Kasım kataloğu kapağında ekstra hacim ve uzunluğu bir arada sağlayan Süper Drama isimli maskara yer alıyor. Bu mucize maskara ile göz bölgeniz olduğundan %20 oranda daha büyük gözükür. Eşsiz pervane tasarımlı fırçası, kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini sağlarken göz bölgesi daha daha büyük gözükeceğinden, çok daha etkileyici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Avon 2017 Kasım kataloğunda güzel bir hediye fırsatı da bulunuyor. Az önce bahsettiğimiz maskaranın da bulunduğu 4-12 sayfaları arasından herhangi iki ürün satın aldığınızda güzellik seti yanında hediye olarak geliyor.

Sayfaları biraz daha ilerlettiğimizde Avon’un doğal cilt bakımı sağlayan Solutions ürünlerindeki %55 indirimi görüyoruz. Bu ürünler cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. İçeriklerinde ise Batı Afrika’daki Gine Körfezinden elde edilen Cennet Tohumu Çiçeği yer alıyor. Bu nadir içerik ile zenginleştirilen Avon Solutions serisi ciltteki hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Biler buradan Avon Kasım kataloğu 2017’yi ilk incelediğimizde gözümüze çarpan birkaç detayı paylaşmaya çalıştık. Geriye kalan diğer hususları online avon katalog içerisinde bulabilirsiniz. Tüm yeni detaylar için ve kasım kataloğuyla ilgili güncel versiyonlar için takipte kalın.

 • 15 Ekim 2016
 • 5.180 kez görüntülendi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 114 YORUM
 1. NEVİN evin Zabun dedi ki:

  Panoramasını da yayınlasanız artık ve fırsat broşürünü de

 2. Anonim dedi ki:

  AVON KATOLUĞUNA BAYILIYORUM

 3. Anonim dedi ki:

  Leoparlı şamdan istiyorum elinde olan varmı

 4. Dilek allihan dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum üye olmak istiyorum dönüş yaparmısınız

  1. Dilay dedi ki:

   Dilek hanim merhaba size nasil ulasabilirim uyelik hakkinda konusalim

  2. Seda topal dedi ki:

   Dilek hanim bana uladabilirsiniz

  3. Cariye Orhan dedi ki:

   Avon Güzelliğimize Güzellik Katmaya Devam Ediyor Avona Üye olup benim ekibimde çalışmaya Ne dersiniz %33 karla hoşgeldin hediyeleri 🛍 firsatlarve daha fazlasi mesaj atmanız yeterli üyeliğinizi 2 saat içerisinde aktif hale geliyor siparis ve üye olmak için mesaj atin 05462929493

 5. Aksana dedi ki:

  33 numarali rujunuz cok guzel

 6. Lale dedi ki:

  Layner kac para

  1. Cariye Orhan dedi ki:

   Avon Güzelliğimize Güzellik Katmaya Devam Ediyor Avona Üye olup benim ekibimde çalışmaya Ne dersiniz %33 karla hoşgeldin hediyeleri 🛍 firsatlarve daha fazlasi mesaj atmanız yeterli üyeliğinizi 2 saat içerisinde aktif hale geliyor siparis ve üye olmak için mesaj atin 05462929493

BİR YORUM YAZ