Avon Kataloğu

avon ekim k11 kataloğu 2015 avon k11 ekim panorama kataloğu 2015 avon ekim fırsat broşürü 2015 avon sanal makyaj atölyesi
avon k11 2015
avon k10 2015
avon k9 2015
avon k9 2015


avon Son Yazılar

Avon Kasım Kataloğu

avon kasım 2015 kataloğu yayımlandığı ilk anda burada olacak. Öncesinde geçen yılın asvon kasım kataloğunu bir hatırlayalım:


Paylaşmaya ne dersiniz?Share on Facebook363Tweet about this on Twitter2Share on Google+0Pin on Pinterest0Share on Tumblr

Avon Kasım kataloğu 2015 için oluşturduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.. Bu ayın sonuna kadarki kısmını ve Kasım ayının ilk on gününü kapsayacak olan Avon K12 kataloğu, aynı zamanda çok özel bayram fırsatları da barındırıyor. Kasım ayının romantizmine özel en sevilen avon parfümleriyle alakalı fırsatlar da katalog sayfalarında yerini almış.  Kasım ayının ikinci parçası olacak Avon K13 kataloğu 2015’in 9 Kasım’ını takip eden günde yayına çıkacak ve ayın sonuna kadar yayın hayatını sürdürüecek.

Avon 2015 Kasım Ayı Kataloğu İçeriği

avon-k13-2014

avon kasım kataloğu 2014

Avon Kasım kataloğu kapağında ekstra hacim ve uzunluğu bir arada sağlayan Süper Drama isimli maskara yer alıyor. Bu mucize maskara ile göz bölgeniz olduğundan %20 oranda daha büyük gözükür. Eşsiz pervane tasarımlı fırçası, kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini sağlarken göz bölgesi daha daha büyük gözükeceğinden, çok daha etkileyici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Avon 2015 Kasım kataloğunda güzel bir hediye fırsatı da bulunuyor. Az önce bahsettiğimiz maskaranın da bulunduğu 4-12 sayfaları arasından herhangi iki ürün satın aldığınızda güzellik seti yanında hediye olarak geliyor.

Sayfaları biraz daha ilerlettiğimizde Avon’un doğal cilt bakımı sağlayan Solutions ürünlerindeki %55 indirimi görüyoruz. Bu ürünler cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. İçeriklerinde ise Batı Afrika’daki Gine Körfezinden elde edilen Cennet Tohumu Çiçeği yer alıyor. Bu nadir içerik ile zenginleştirilen Avon Solutions serisi ciltteki hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Biler buradan Avon Kasım kataloğu 2015’i ilk incelediğimizde gözümüze çarpan birkaç detayı paylaşmaya çalıştık. Geriye kalan diğer hususları online avon katalog içerisinde bulabilirsiniz. Tüm yeni detaylar için ve kasım kataloğuyla ilgili güncel versiyonlar için takipte kalın.

“Avon Kasım Kataloğu” için 74 Yorum

  1. zeliha elif diyor ki:

    her ay ürünlerinizden alıyorm fakat colortrend ürünü olarak tat veren parlatıcı veya ruj var mı acaba , o üründen cok istiyrm ilginz icn tsk ederm

  2. kevser yıldız diyor ki:

    benim bi istegim olacak sizden mini ruj seti istiyorum ben hem fiyatını öğrenmek hemde mümkünmü böyle birşey

Avon Kasım Kataloğu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

17 Ekim 2014 Saat : 2:55