Avon Kataloğu

avon Fırsat broşürü - Ocak 2017 K1 kataloğu avon k13 kataloğu fırsat broşürü 2016 avon kasım kataloğu 2016 avon sanal makyaj atölyesi


avon Son Yazılar

Katalog Nedir? Avon Katalog Hakkında

Açıklama +

Katalog, bir firmanın ürünlerini ve ya hizmetlerini tanıtmak amacıyla basılmış detaylı tanıtım aracıdır.  Basılı katalogların en kötü yanı maliyetinin çok olması olsa da reklam açısından çok kişiye ulaşabilen bir araç olduğu için tercih edilmektedir. İnternetin iyice yaygınlaşmasıyla dijital ve onlinekataloglar internet üzerinden de takip edebildiğimiz araçlar haline gelmiştir. Böylece daha çok kişiye ulaşma imkânı doğmuş, sürekli yenilenen içeriğiyle daha hızlı ve güncel takip edebilme olanağı ortaya çıkmıştır.  Avon katalog tüm bu yazıda bahsettiğimiz kurallara göre her ay bir adet olmak üzere ücretsiz olarak sunmaktadır. İnternet Üzerindeki Katalogların Basılı Kataloglardan Farkı Nedir?
  • Daha hızlı erişim sağlar.
  • Düzenli güncellendiğinden güncel bilgiler içerir.
  • İhtiyacımız olan doğru ve teknik bilgiye en kısa yoldan ve her yerden ulaşabilmemize olanak tanır.
Peki, Kataloglarda Ürünlerle İlgili Nelere Ulaşabiliriz?avon katalog
  • Ürünler ile ilgili teknik bilgiler
  • Ürün fotoğrafları
  • Uygulama örnekleri
  • Detaylı açıklamalar (çeşitler, ebatlar, kullanılan malzemeler vb.)
  • Ürünlerin Fiyatı
  • Üretici firma ve iletişim bilgileri
Katalog Hazırlarken Katalog incelemek kolay ve eğlenceli bir iştir fakat hazırlamaksa bir o kadar zordur. Ortaya iyi bir şeyler çıkarabilmek için tüm detaylar düşünülmeli ve deneyimli grafikerler tarafından hazırlanmalıdır. Katalogda kullanılan yazılar, resimler, zemin birbiriyle uyum içinde olmalı ve içerik kolay anlaşılabilmelidir.

En Büyük Katalog Ağı Avon

Günümüzde katalog aracılığıyla reklam yapan birçok firma vardır. Bunların arasından öne çıkan firmalardan biri Avon’dur. Merkezi Amerika’nın New York ili olan bu firma ülkemizde en çok bayanların rağbetini görüyor.  Kişisel bakım, kozmetik, parfüm, aksesuar gibi seçenekleri içinde barındıran Avon katalog artık her yerde karşımıza çıkıyor. Yaklaşık yüz sayfa olarak yayımlanan Avon katalogları her ay yenilenmekte ve hem basılı olarak hem de internet üzerinden kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Avon katalog internet adresiyle Türkiye’nin her yerinden erişim sağlanıyor ve kullanıcıların rahatlıkla alışveriş yapmasına imkân tanıyor. Ülkemizde ve Dünya’da geniş bir ağa sahip olan Avon sağlık açısından da güven veriyor.  Avon katalog her ay düzenli olarak belli ürünlerde indirim yapmaktadır. Bu ürünlerin takiplerini ücretsiz olarak avon katalogtan takip edebilirsiniz.  

Katalog Seç +

Kataloğu Paylaş +

Paylaş:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0
Bizi takip edin!
Son kataloglardan ilk siz haberdar olun.

Bu katalog için siz de Yorum Yapabilirsiniz!

Katalog Nedir? Avon Katalog Hakkında için Yorum Yok Yapılmış.

8 Aralık 2012 Saat : 5:15