Avon Katalog

Avon K7 Fırsat Broşürü [HAZİRAN 2015]

k7-2015-firsat-brosuru2015 Haziran ayı Avon fırsat broşüründe yine %80’e varan indirimler sizlerle. Hemen Haziran Fırsat Broşürünün kapağında süper bir fırsatla karşılaşacaksınız: Fırsat Broşürü’nden15TL’lik alışveriş yapana,Raina Çanta SADECE 19.95TL

Farklı kategorilerde birçok üründe dopdolu indirimler.. Örneğin:

Aksesuar Kategorisi: YAZ ÇANTALARINIZ TARZINIZA EŞLİK ETSİN!

Takılar: YAZIN DA TAKILARINIZLA GÖZ KAMAŞTIRIN! YAZIN CANLILIĞINI TAKILARINIZDA TAŞIYIN! MODERN TAKILARINIZLA SÜSLENİN! ALTININ İHTİŞAMINI GÖSTERİN! TAKILARINIZLA STİLİNİZİ VURGULAYIN!

Parfümler: PARFÜMÜNÜZLE BAŞ DÖNDÜRÜN! SICAKLARA DEODORANTINIZLA KARŞI KOYUN!
Kişisel Bakım: YAZ BAKIMINIZA BAŞLAYIN!

Bitmedi, avon haziran 2015 kataloğunun eki olan bu fırsat broşüründe makyaj ürünleriyle de yaza çok sağlam bir giriş yapacaksınız.

Makyaj: YAZ RENKLERİNİ MAKYAJINIZA YANSITIN! YAZ MAKYAJINIZLA TÜM GÖZLER ÜZERİNİZDE OLSUN!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank ayşe dişçioglu dedi ki:

    Merhaba ben avon temsilcisiyim. AVON AİLESİNE KATILMAYA NE DERSİNİZ… KENDİ İHTİYAÇLARINIZI ALABİLİR YADA COK RAHAT PARA KAZANABİLİRSİNİZ… BENCE PARA KAZANMANIN EN GÜZEL EN KEYİFLİ VE EN KOLAY YOLU.. BİRKERE BİLE OLSA AVON AİLESİNE GİRMEYE DEGER… Korkulacak bişey yok ben yapmak istemiyorum olmuyor dediginizde 3 ay sipariş gimediğinizde üyeliginiz düşüyor. Avon ürünleri kullanıyorsanız ve her katologu elimize aldıgımızda mutlaka sipariş veriyorsak üye olmaya deger . Türkiyenin her yerinden üye yapabiliyorum. üye olan kişiye hangi şehirde olursa olsun katalog göderiyorum haberiniz olsun. Bu arada siteden gönderilen siparişler geçersizdir ve girişi yapılmaz. bana ulaşa bileceğiniz gmail im ayse.cuneyt.9287@gmail.com ÜYE OLMAK İSTİYENLERİ BEKLİYORUM.

BİR YORUM YAZ