Avon Katalog

Avon K10 2017 Kataloğu

Avon K10 2017 Kataloğu bu sayfada online olarak yayında. 29 Eylül 2017’ye kadar geçerli olacak Avon K10 kataloğunu hemen şimdi online inceleyin.

Avon K10 2017 kataloğu ile beraberiz. Eylül ayı boyunca bu katalog yayında kalacak ve yalnızca bu kataloğun indirim kampanyaları geçerli olacak. Dolayısıyla kozmetik alışverişinizi daha doğru planlayabilmeniz adına mutlaka incelenmesi gereken avon kataloglarından birini daha şimdiden yayımladık. Böylelikle ihtiyaçlarınızı şimdiden tespit edip Eylül ayında siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Avon K10 2017, Eylül ayı boyunca geçerli olacağı için kendisine Avon Eylül kataloğu 2017 de diyebiliriz. Eylül kataloğunda ilk göze çarpan şey likit rujları. Zaten kapakta da bu ürünler manşette yer almış. Mat ya da parlak seçeneği bulunan likit rujlarla kendiniz için harika bir yenilik yapabilirsiniz. Bu rujlarda çok geniş bir renk yelpazesi de sizi bekliyor. Bir de bunun üzerine %45 indirimli tanıtım fiyatı da eklenince bu ürünleri denemek için tüm şartlar gerçekleşmiş oluyor. Bu sadece bir katalog kapağı fırsatıydı. Diğer tüm detayları bu sayfada paylaştığımız Avon Eylül kataloğu 2017 online katalog sayfalarında bulabilirsiniz. Hemen sonrasında ise Avon Ekim kataloğu 2017 ile yine erkenden beraber olacağız.

Hoşçakalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank Anonim dedi ki:

  purulank ıstıyorum indırımedeyken almaknıstyorm

 2. blank emre dedi ki:

  avon christian lacroix erkek parfumu cesitleri kac aydir satista yok neden acaba ??? Lutfen en kisa zamanda satisa sunulsun 😎

 3. blank Shohreh dedi ki:

  Hi,
  Please put panorama k10 and Firsat too.
  Thank you

  1. blank Avon Temsilci dedi ki:

   it’s coming in 1 day…

   1. blank Shohreh dedi ki:

    ❤❤❤❤❤

 4. blank NEVİN evin Zabun dedi ki:

  Bu k10 kataloğunda neden çantalar yok ????

BİR YORUM YAZ