Avon Katalog

Avon Mart Kataloğu: K3 2018 FIRSAT BROŞÜRÜ

Avon mart kataloğu 2018’i incelediyseniz Fırsat Broşürünü ekini de incelemeden olmaz. Hiç vakit kaybetmeden Avon k3 2018 Fırsat Broşürünü bu sayfadan online olarak inceleyebilirsiniz.

Avon Mart kataloğu 2018 eki olan Fırsat Broşürüyle karşınızdayız. Şubat ayının sonu ve Mart 2018’in ortalarına kadar yararlanabileceğiniz indirimlerle dolu harika bir #Fırsat broşürü sizi bekliyor. Kadınlar Gününü de Avon K3 2018 Fırsat Broşürüyle kutluyoruz.

Avon Mart 2018 Fırsat Broşüründe Neler Mi Var?

Mart dönemi artık kışın son ayı ve yavaş yavaş kışlıkları rafa kaldırmanın zamanı yaklaşıyor. Dolayısıyla sıklıkla seri sonu ürünlerin yüksek indirimli fiyatlardan sergilendiği Fırsat broşürlerinde olduğu gibi, Avon K3 2018 Fırsat broşürü de mevsim sonuna özel çok sayıda ürünü uygun fiyatlardan sunuyor. Bere, Eldiven gibi kışlık ihtiyaçlarınızı bu #broşür üzerinden temin edebilirsiniz.

Onun haricinde çok sayıda takı ve aksesuar yine #Fırsat broşürlerinin olmazsa olmazları. Üstelik takılara bu kez her zamankinde çokça yer verilmiş. Hoşunuza gidecek bir alternatifle mutlaka karşılaşacaksınız. Çanta konusunda ise sayı azaltılmış ve önceden alıştığımızın aksine yalnızca 3 adet çantaya yer verilmiş. Katalog kapağındaki Alexa çantayı yalnızca 26,95 TL’ye alabileceğinizi unutmayın.

Ayrıca Avon Mart kataloğu 2018‘in fırsat broşürü ekinde bolca makyaj malzemesi de yer alıyor. Harika göz kalemlerini, maskaraları harika fiyatlardan alabilirsiniz. %80’e varan indirimlerin tüm detayları için hemen Fırsat Broşürünü bu sayfadan online inceleyin.

İŞTE FIRSAT BROŞÜRÜ:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erik lale dedi ki:

    erik lale ……avon butik ten 2018 mart 5 ay dan her hangi bir ürün seceneği.takip

BİR YORUM YAZ