Avon Katalog

Avon Mart Kataloğu: K3 2020 PANORAMA

Avon Mart kataloğu 2020’nin Panorama eki ile beraberiz. Avon’un bu sayısında, geçtiğimiz yıllara göre çok daha güçlü kutlandığı bir 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bizleri bekliyor.

Her Story adında yepyeni bir parfüm bu sayıyla birlikte Avon ailesine katılıyor. Sizlerin ve müşterilerinizin beğeneceğinizi umduğumuz bir koku. Avon Mart kataloğu 2020’deki tanıtım fiyatıyla mutlaka deneyin.

Yeni Legend Mat Rujumuz da yeni ürünlerimizden. Süper nemlendirici bazı ve tek sürüşte yoğun renk verme özelliğiyle bu kataloğun gözdelerinden biri olacağını düşünüyoruz. Ayrıca elmas ucuyla harika bir sürüş kolaylığı sunan bu ruj, gözdeleriniz arasına gireceği gibi en çok sattığınız rujlardan biri haline gelecek.

Avon’un İlk Vegan Ürünler Mart 2020 Kataloğunda!

Avon K3 2020 Panorama kataloğundaki en büyük haber, Avon’un artık vegan ürünleri satacak olması. Yani içinde hiçbir hayvansal katkı maddesi bulunmayan ürünlerin yer alacağı Distillery, Avon K3 2020 kataloğuyla beraber satışa başlıyor. Vegan müşterilerinizden çokça sipariş alacağınız kesin.

Avon K3 2020 Temsilci Programı Hediyeleri

Avon Mart Kataloğu 2020 Panorama ekinde temsilci hediyeleri elbette en merak ettiğiniz konulardan. Mart ayının temsilci hediyelerinde Surrender erkek parfümü, Fakir vücut analiz baskülü, English Home markalı havlu küveti, diş fırçalık, sıvı ve katı sabunluk ve Özdilek marka çift kişilik nevresim seti sizleri bekliyor.

avon mart kataloğu 2020 kapak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ