Avon Katalog

Avon Mayıs Kataloğu: K5 2018 FIRSAT BROŞÜRÜ

Avon Mayıs Kataloğu 2018’in Fırsat Broşürü ekini bu sayfadan yüksek kalitede inceleyebilirsiniz. Toplamda 12 sayfadan oluşan, ekstra indirimlerle dolu Avon K5 2018 Fırsat Broşürü sizleri bekliyor.

Avon K5 2018 Fırsat Broşütüyle karşınızdayız. En özel avon ürünlerini ekstra indirimli fiyatlardan alabilmek için buradasınız. Bakalım en sevdiğiniz avon ürünü Avon Mayıs Kataloğu 2018 Fırsat Broşürü ekine girebilmiş mi?

Avon K5 2018 Fırsat Broşürü İçeriği

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki Avon K5 2018 Fırsat broşürü, içerik anlamında önceki aylara göre daha az ürün içeriyor. Bu ay yalnızca 12 sayfalık bir Avon Fırsat Broşürü sizlerle olacak. Fkaat her ne kadar küçük bir broşür de olsa içerdiği kampanyalar son derece ilgi çekici. Yani az ve öz bir katalog diyebiliriz 🙂

Fırsat Broşürünün kapağında Kareen Erkek Cüzdanı ve Rebecca Çanta yer alıyor.

Kareen Siyah Erkek Cüzdan: Bozuk para gözü de olan tırtıklı yüzeyiyle gayet şık bir cüzdandır. Gayet geniş olduğundan, bir erkeğin ihtiyacı olan herşeyini koyabileceği bir yapıdadır. Yalnız boyutları itibariyle biraz büyük olduğunu söylemeliyiz. Yani pantolon arka cebinde taşımak için pek uygun bir cüzdan değil. Ceket iç cebi için uygundur.

Avon Mayıs Kataloğu 2018 FIRSAT BROŞÜRÜ

İşte karşınızda Avon’un Mayıs kataloğu 2018’in eki olarak yayınladığı Fırsat broşürü:

[sc name=”FluidReklam”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ