Avon Katalog

Avon K5 2020 PANORAMA (Mayıs 2020 Kataloğu Eki)

Avon Mayıs kataloğu 2020 ile harika bir döneme daha başlarken Panorama Kataloğumuz da yine göz dolduruyor. Elbette Anneler Günü’nün ve Mübarek Ramazan Ayı’nın da bu döneme denk gelmesi ayrı bir güzellik katıyor. Yepyeni Avon ürünleri bu dönemde sizlerle buluşuyor. Özellikle Ender Saraç’ın katkılarıyla geliştirilen Doğal kozmetik ürünleri olan Avon Naturepro serisi, Avon K5 2020 kataloğunun en önde gelen ürünleri arasında. Zaten katalog kapağında da bu ürünlere yer verilmiş. Gündelik hayatımızda sıklıkla kullandığımız sarımsaktan kekiğe saymakla bitmeyen içeriklerle oluşturulan bu ürünleri çok seveceksiniz.

Bu katalogta en değerlilerimiz Annelerimize vereceğimiz çok sayıda hediye seçeneği de mevcut. Özellikle cildin 7 yılda kaybettiği kolajeni sadece 7 günde geri getirebilme özelliğine sahip yeni bakım serumlarımızla mutlaka tanışın. Bu serumlar sayesinde sadece 7 günde cildiniz çok daha sıkı ve pürüzsüz görünecektir.

Avon Mayıs kataloğu 2020 K5 Panorama kataloğundaki Temsilci hediyelerini merak edenleriniz var mı?

Ayrıca Avon Temsilci Hediyelerimizi de bu sayıda gerçekten oldukça ilgi çekici:

  1. Cherish the Moment EDP
  2. Fakir Türk kahvesi makinesi
  3. Hisar Çelik Çaydanlık

Bu haftanın hediyelerini bizler çok sevdik. Vereceğiniz siparişlerin tutarlarına göre bu temsilci hediyelerin birini ya da tamamına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

ONLİNE KATALOG

AVON K5 2020 Panorama Eki Kapak blank blank blank

Kataloğun Devamı >>

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ