Avon Katalog

Avon Ocak Kataloğu: K1 2019 PANORAMA

Yılın ilk kataloğu olan Avon Ocak Kataloğu 2019’un Panorama ekini yayınladık. Hiç vakit kaybetmeden inceleyebilirsiniz.

Merakla beklediğiniz Avon Ocak kataloğu 2019’un Panorama ekini yayınladık. Avon açından harika bir yıl daha geride kaldı.  Şimdi kendi potansiyelimizi dışarı çıkarmanın tam da yılı olduğunu düşündüğümüz 2019 yılına başladık.

2019’un ilk kampanyasıyla buzlar eriyor. İndirimlerle dolup taşan, içinizi ısıtcaak bir katalog olan Avon K1 2019’u yayınladık ve bu da Panorama eki. En sevilen avon ürünleri, Büyük kış indirimiyle beraber çok uygun fiyatlara bu katalog döneminde satışa sunuluyor.

Avon Ocak Kataloğu 2019 Panorama Temsilci Hediyeleri

2019 yılına temsilci hediyeleri konusunda da yine dopdolu bir giriş yapıyoruz. Minimum 4 adet ve üzeri katalog siparişi vermeniz ve minimum 275 tl’den başlamak üzere 1300 TL’ye kadar verdiğniz siparişlerde harika temsilci hediyeleri ücretsiz olarak sizin oluyor. Avon Ocak kataloğu 2019’dan verdiğiniz siparişe göre Musk Iron edt’den başlamak üzere Paşabahçe Borcam Tencere ve 2’li Izgara Borcam seti ve  Arzum blender seti şeklinde hediyeler katlanarak büyüyor. Bir sonraki ilk siparişinizde kazandığınız hediyeler sepetinize ücretsiz olark eklenerek sizlere gönderiliyor.

Avon K1 2019 PANORAMA KATALOĞU

İşte şimdi Avon K1 2019 panorama kataloğunu incelemeye başlayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ