Avon Temmuz Kataloğu 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ

Temmuz ayı Avon kataloğunu inceledikten sonra Fırsat broşürünü incelememek olmaz. %80’e varan indirimleriyle Avon Temmuz 2017 Fırsat broşürü online incelenmeyi hak ediyor.

Kataloğu Hemen İncele >>


Geçen aylarda olduğu gibi Avon Temmuz kataloğu 2017’ile beraber gelen Fırsat Broşürü ile yine süper fırsatlar sizleri bekliyor. Bu ay %80’e varan indirimler sizi Avon Fırsat broşüründe karşılıyor olacak.
Bu sayının en göze çarpan ürünü ise hiç şüphesiz Bailey saatler. Normal şartlarda 23 TL’lik bir satış rakamı olan bu rengarenk dijital saatlere 7,95 TL’ye sahip olma şansınız var. Bu şansa sahip olabilmek için tek yapmanız gereken Avon Temmuz kataloğu 2017’nin Fırsat Broşüründen 20 TL’lik bir alışveriş yapmak. Fırsat broşürü zaten indirimlerle dolu olduğu için ister istemez o kadarcık bir alışveriş yapacaksınızdır zaten.
Bailey saatlerin 3 renk seçebeği var; kırmızı, mavi ve yaşil. Fırsat broşürlerindeki ürünlerin hemen tükendiğini hatırlatarak yazımıza son verelim, hoşçakalın.

Diğer Son Kataloglar katalogları için tıklayın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Melek dedi ki:

  Temsilciyim üyeolmak isteyen beni arayabilir

 2. Melek dedi ki:

  Ben avon temsilcisiyip bana ulaşabilirsiniz 05455770***

 3. Songül dedi ki:

  AVON ürünleri satışı ve kaydı yapılır AVON ile kazanmak isteyen arkadaşlar msj atabilirsiniz

  1. Anonim dedi ki:

   Nasıl uye oluyoruz yada katalogu nasıl alıyoruz

  2. Anonim dedi ki:

   Merhaba Songul ben uye olarak avon urunlerini satin almak istiyorum ben türkmenistandanym ay sonu geliyorum, kredi karti ile ödeme yapabilirmiyim. Hem mesela diyelim parfum katalogda 40 tl uye olarak bana bu parfum kaca gelir.

 4. NEVİN evin Zabun dedi ki:

  Bu 7. Kataloğunun panoraması yok mu varsa yayınlayabilir misiniz rica etsem

  1. özer dedi ki:

   Panorama sadece satış temsilcileri için müşteriler için değil oradaki fiyat temsilci fiyatı üzerine ekleyip satış yapması için

BİR YORUM YAZ