Avon Katalog

Avon Temmuz Kataloğu: K7 2018 PANORAMA

Avon K7 2018 Panorama Kataloğu  ile herkese merhabalar. Tüm temsilcilerimizin ilgiyle beklediği Panorama ekini bu yazımızda inceleyebileceksiniz.  Böylelikle Avon Temmuz Kataloğu 2018, tüm temsilciler için çok daha verimli bir hale gelecek.

Yazın En Sıcak Teklifleri Avon K8 2018 Kataloğu’nda

Avon K8 kataloğu %80’e varan indirimleriyle geldi. Yaza özel çok sayıda indirim fırsatıyla dolu bir katalog dönemiyle karşı karşıyayız. Hatta yılın en düşük fiyatları bu katalogta toplanmış durumda. Nereseyse tüm ürünlerin indirimli ve indirimsiz ürün bulmanız çok zor diyebiliriz.

Bu katalogtaki en büyük yeniliklerden biri de Çatlak Yağı. Avon, hamilelik sürecindeki kadınların en şikayetçi olduğu konulardan biri olan çatlaklarla baş etmenin yolunu buldu ve artık kullanıma hazır. Bu mucize gibi ürünü mutlaka müşterilerinize tanıtmalısınız. İlgi göreceği kesin.

Ayrıca bu ayki sipariş ödülleri de nefis. Harika renk değiştiren çay bardağı ve şekerli takımı yanısıra elektrikli ızgara da bu ayın sipariş ödüllernden. Diğer detaylar için hemen alttan online panaorama kataloğunu inceleyebilirsiniz.

İşte Avon K7 2018 PANORAMA Kataloğu

Avonkatalog.net olarak Ramazan Bayramınızı Tebrik eder, güzelliklere vesile olmasını dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. blank Hava güney dedi ki:

    K7 panaromada tavsiye hediyeleri yok sanırım

  2. blank leman dedi ki:

    2018 agustos panorama yuklenicekmi? 😊

BİR YORUM YAZ