Avon Katalog

Avon Kasım Kataloğu 2022 ve Biz Bize Eki

2022 yılında da “Pembe Kasım” temasıyla karşımıza çıkan Avon Kasım kataloğu 2022 K11 ve beraberindeki Biz Bize kataloğu ekini online olarak inceleyebileceksiniz sayfamız hoş geldiniz.

Avon Kasım kataloğu 2022 için oluşturduğumuz bol indirimlerle karşılaşacağınız sayfamıza hoş geldiniz. Sonbaharın son kataloğu olma özelliğine sahip bir katalogdan beklentiler neler olabilir? Tabiki Kasım’ın romantik havasına katkı sağlayacak, sizi tamamlayıcı Avon ürünleri bu broşürde sizi bekliyor. Eğer sıkı bir Avon takipçisiyseniz bilirsiniz; Avon Kasım ayında neredeyse tüm parfüm portföyüne katalogda yer verir. Tabi bir ticaret kuralı gereği, bol bulunan ürün uygun fiyatlı olur. İşte parfüm ihtiyacınızı karşılamanız için doğru zaman!

Avon Kasım Kataloğu 2022 Neler Getiriyor?

Avon Kasım kataloğu kapağında bu ay yine Pembe Kasım fırsatlarına işaret eden bi görsel yer alıyor. Katalog kapağında paunları toplayıp indirimli parfümüzü seçebileeğiniz kampanya ve %70’varan indirimlerin bu katalogta olduğu duyuruluyor.Bu ay indirimli ürünlerin başında, ilk kez geçen  Kasımda tanıdığımız ekstra hacim ve uzunluğu bir arada sağlayan Süper Drama isimli maskara yer alıyor. Bu mucize maskara ile göz bölgeniz olduğundan %20 oranda daha büyük gözükür. Eşsiz pervane tasarımlı fırçası, kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini sağlarken göz bölgesi daha daha büyük gözükeceğinden, çok daha etkileyici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Online Katalog ve Biz Bize Eki Bir Arada!

Ve şimdi Avon Kasım kataloğu 2022 sitemizde yayında! Daha bitmedi! Avon Kasım kataloğu 2022’nin Bize Bize ekini de hemen alttan inceleyebilisiniz. Tek yapmanız gereken incelemek istediğiniz kapak görseline tıklamak ve sağa doğru kaydırarak incelemeye başlamak.. Bu sayfayı paylaşarak Avon Kasım kataloglarını çok daha geniş kitlelere ulaştırabilir ve bize destek olabilirsiniz.

Avon Aralık kataloğu 2022’yi incele >

Avon 2022 Kasım kataloğunda güzel bir hediye fırsatı da bulunuyor. Az önce bahsettiğimiz maskaranın da bulunduğu 4-12 sayfaları arasından herhangi iki ürün satın aldığınızda güzellik seti yanında hediye olarak geliyor.

Sayfaları biraz daha ilerlettiğimizde Avon’un doğal cilt bakımı sağlayan Solutions ürünlerindeki %55 indirimi görüyoruz. Bu ürünler cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. İçeriklerinde ise Batı Afrika’daki Gine Körfezinden elde edilen Cennet Tohumu Çiçeği yer alıyor. Bu nadir içerik ile zenginleştirilen Avon Solutions serisi ciltteki hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Devamı >>

Ayrıca Kasım ayının Farmasi kataloğunu incelemek isteyenler Farmasi kasım kataloğu 2022 bağlantısını kullanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 160 YORUM
 1. blank Cennet dedi ki:

  Merhaba avona üye olmak ister misiniz hem para hem hediyeler kazanın

  1. blank Lokman dedi ki:

   Zaten uyeyim

 2. blank Ezgi Türhan dedi ki:

  Ev hanımıyım 5 yıldır avon yapıyorum hem para kazanıp eşime destek oluyorum hemde bir sürü hediyelerinden faydalanıyorum üye olmak isteyen olursa bana bu numaradan ulaşabilirler 0544 291 34 **

  1. blank Lokman dedi ki:

   Ben de 3senedir uyeyim birsuru hediye kazandım.

 3. blank Serap dedi ki:

  Mrb avon temsilcisiyim üye olmak isteyen bana ulaşabilir

 4. blank Serap dedi ki:

  Merhaba ben Avon temsilcisiyim gelin üye yapalım sizi

 5. blank Gg dedi ki:

  Kasim katalogu ve panaroma ne zaman yayinlanacak

BİR YORUM YAZ