Avon Katalog

Avon Kasım Kataloğu 2019

Burada “Pembe Kasım” temalı Avon Kasım kataloğu 2019’u online olarak inceleyebilirsiniz. Eşsiz Kasım fırsatlarından yararlanmak için doğru adrestesiniz.

Avon Kasım kataloğu 2019 için oluşturduğumuz bol indirimlerle karşılaşmanız muhtemel olan sayfamıza hoşgeldiniz.. Sonbaharın son kataloğu olma özelliğine sahip bir katalogtan beklentiler neler olabilir? Tabiki Kasım’ın romantik havasına katkı sağlayacak, sizi tamamlayıcı Avon ürünleri bu broşürde sizi bekliyor. Eğer sıkı bir Avon takipçisiyseniz bilirsiniz; Avon Kasım ayında neredeyse tüm parfüm portföyüne katalogta yer verir. Tabi bir ticaret kuralı gereği, bol bulunan ürün uygun fiyatlı olur. İşte parfüm ihtiyacınızı karşılamanız için doğru zaman..!

Avon Kasım Kataloğu 2019 Neler Getiriyor?

Avon Kasım kataloğu kapağında ekstra hacim ve uzunluğu bir arada sağlayan Süper Drama isimli maskara yer alıyor. Bu mucize maskara ile göz bölgeniz olduğundan %20 oranda daha büyük gözükür. Eşsiz pervane tasarımlı fırçası, kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini sağlarken göz bölgesi daha daha büyük gözükeceğinden, çok daha etkileyici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Avon 2019 Kasım kataloğunda güzel bir hediye fırsatı da bulunuyor. Az önce bahsettiğimiz maskaranın da bulunduğu 4-12 sayfaları arasından herhangi iki ürün satın aldığınızda güzellik seti yanında hediye olarak geliyor.

Sayfaları biraz daha ilerlettiğimizde Avon’un doğal cilt bakımı sağlayan Solutions ürünlerindeki %55 indirimi görüyoruz. Bu ürünler cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. İçeriklerinde ise Batı Afrika’daki Gine Körfezinden elde edilen Cennet Tohumu Çiçeği yer alıyor. Bu nadir içerik ile zenginleştirilen Avon Solutions serisi ciltteki hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Avon Kasım Kataloğu 2019 K12

Eski Avoncular bilir, Kasım katalogları Avon’da bir başka olur. Avon K12 2019 kataloğuna özel hazırlanan Avon Pembe Kasım başlıklı katalog karşınızda.

Diğer kataloglarımızdan farklı olarak sayfayı aşağı kaydırarak Avon kasım kataloğu 2019’u inceleyebilirsiniz.

blank blank blank

 

Kataloğu incelemeye devam etmek için  sonraki sayfaya geçin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 160 YORUM
 1. blank Cennet dedi ki:

  Merhaba avona üye olmak ister misiniz hem para hem hediyeler kazanın

  1. blank Lokman dedi ki:

   Zaten uyeyim

 2. blank Ezgi Türhan dedi ki:

  Ev hanımıyım 5 yıldır avon yapıyorum hem para kazanıp eşime destek oluyorum hemde bir sürü hediyelerinden faydalanıyorum üye olmak isteyen olursa bana bu numaradan ulaşabilirler 0544 291 34 **

  1. blank Lokman dedi ki:

   Ben de 3senedir uyeyim birsuru hediye kazandım.

 3. blank Serap dedi ki:

  Mrb avon temsilcisiyim üye olmak isteyen bana ulaşabilir

 4. blank Serap dedi ki:

  Merhaba ben Avon temsilcisiyim gelin üye yapalım sizi

 5. blank Gg dedi ki:

  Kasim katalogu ve panaroma ne zaman yayinlanacak

BİR YORUM YAZ