Avon Katalog

Avon Mayıs Kataloğu 2020

Anneler Günü fırsatlarını da içeren Avon Mayıs kataloğu 2020 oldukça renkli bir hal almış. Avon K5 2020 kataloğunun Mayıs ayının ilk 2 haftasını kapsadığını, ikinci dönemini Avon K6 kataloğunun oluşturduğunu hatırlatalım.

Avon Mayıs 2020 Kataloğu

Anneler günü Fırsatlarını da içine alan Avon Mayıs 2020 kataloğu beklediğinize değecek. Kataloğu online inceleyebilmek için ARTIK HİÇBİR ENGEL YOK. Sayfayı aşağı kaydırarak kataloğun tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Kataloğun İlk Sayfası >>

Bu harika kataloğu incelemek için sizi çok fazla bekletmeyeceğiz. 20-21 mart tarihlerinde burada online olarak inceleyebileceksiniz.

Fakat avon 2020 mayıs kataloğunu incelemenin en kolay ve en hızlı yolunun kesinlikle sitemizdeki online katalog olduğunu da hatırlatalım. Avon katalog, yayımlandığı ilk saniyelerde sitemize düşer ve siz de sitemizi takip ettiğiniz süre boyunca kataloğa en hızlı ulaşan avoncular arasında yer alırsınız. Çünkü malumunuz telefonla sipariş ettiğinizde avon mayıs kataloğu 2020 anca 4-5 gün sonra elinizde olabilir. Bundan önceki kataloglarda olduğu gibi mayıs sayısını da ilk buradan takip edebileceksiniz. Takipte kalın, hepinize şimdiden keyifli incelemeler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 85 YORUM
 1. Miray dedi ki:

  Avon Soft musk çok güzel kokuyoriKeşke vucut kosyonuda olsa

 2. Gamze dedi ki:

  Perceive in kucuk tup seklinde kokusu vardi seffaf renkte bulamadim yok mu

 3. Elif dedi ki:

  Göğüs sıkılaştırıcı jel artık niye çıkmıyo ismimi deyişi acaba vücut sıkılaştırıcı aynı görevi görürüm

 4. avon.xx dedi ki:

  Temsilci olup ürünleri kendisi için indirimli almak isteyenler ve ya ek kazanç sağlamak isteyenler instagram üzerinden bana ulaşabilir avon.xx

 5. Ümeyr dedi ki:

  Avon make me wonder diye bir parfümü vardı uzun zamandır takip ediyorum ama o parfumu bulamıyorum acaba yokmu

 6. Feyza dedi ki:

  Temsilci olmak isteyene yardımcı olabilirim evrenfeyza efe instagram hesabım

BİR YORUM YAZ