Avon Mayıs Kataloğu 2019

Anneler Günü fırsatlarını da içeren Avon Mayıs kataloğu 2019, Ezgi Mola ile çok daha renkli bir hal almış. Avon K5 2019 kataloğunun Mayıs ayının ilk 2 haftasını kapsadığını, ikinci dönemini Avon K6 kataloğunun oluşturduğunu hatırlatalım.


Avon Mayıs kataloğu 2019 ile harika bir kampanya dönenimen daha merhaba diyoruz. Kataloğun kapağında yine Ezgi Mola karşımıza çıkıyor. Geçen ayki katalogta Avon ürünleriyle yaptığı makyajla oldukça beğenilen beğenilen Ezgi Mola, Avon K5 kataloğu 2019’da yine çok sayıda Avon ürününü denemiş ve hepsi de gerçekten harika seçimler olmuş.

Bu ay yine Ezgi Mola’nın tanıtımıyla yepyeni bir parfümle tanışıyoruz. Hafızalardan silinmeyecek bir koku iddiasıyla gelen bu parfümü lansman fiyatlarından da yararlanarak mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Mayısın ikinci yarısını kapsayan Avon K6 2019 kataloğunu da ilerleyen günlerde bu bölümden inceleyebileceğinizi belirtelim.

Bu zamana kadar avon kataloglarını birlikte inceledik. Her zaman da katalogları en erken inceleyenler arasında olmanın mutluluğunu yaşadınız. Bu Avon Mayıs kataloğu 2019 için de böyle olacak. Sitemizde yayınlanan en son kataloglardan haberdar olmak için facebook sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Online Katalog Sayfası >>

[sc name=”SadeceMobilFluid”]

Malumunuz artık yaz aylarına giriyoruz ve bu dönemdeki en önemli gündem maddesi bronzlaşmak olsa gerek. Fakat henüz güneş ışınları dünyamıza yeterince dik gelmediği için, bronzlaşmak için yaklaşık 1,5 ay daha beklemek gerekiyor. Fakat beklemek istemiyorsanız, Avon K5 2019 Kataloğu‘nda yer alan bronzlaştırıcı incilerini yüzünüze, boynunuza, dekolte bölgenize uygulayarak bronz güzelliğe hiç beklemeden kavuşabilirsiniz. Bronzlaştırıcı incileri avon mayıs 2019 kataloğu sayfalarında bulabilirsiniz.

Avon Mayıs Kataloğu 2019’un Parfümleri

Mayıs kataloglarının vazgeçilmezleri elbette parfümler. Parfüm konusunda son derece zengin bir içerik bizleri bekliyor. Ezgi Mola’nın sunumuyla yepyeni parfüm serileri harika fiyatlarla Avon Mayıs kataloğu 2019 sayfalarında yer almış durumda. “En sevilen parfümlerde sadece size özel harika fiyatlar” sloganının kapağında yer aldığı bir katalogtan başka ne beklenebilir ki? Anneler günü için de harika hediye alternatifleri olacağını unutmayın.

Malumunuz artık sadece kadınlar ve bakımlı erkekler avon sayfalarında keyifle gezinmiyor. Küçük hanımlar için de avon kataloğu sayfalarında gezinmek bir zevk. Dünyaca ünlü oyuncak ve çocuk giyim markası Barbie ürünleri de mayıs 2019 sayısında sayfalarında yer alıyor.

Diğer Mayıs katalogları için tıklayın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Gamze dedi ki:

  Perceive in kucuk tup seklinde kokusu vardi seffaf renkte bulamadim yok mu

 2. Elif dedi ki:

  Göğüs sıkılaştırıcı jel artık niye çıkmıyo ismimi deyişi acaba vücut sıkılaştırıcı aynı görevi görürüm

 3. avon.xx dedi ki:

  Temsilci olup ürünleri kendisi için indirimli almak isteyenler ve ya ek kazanç sağlamak isteyenler instagram üzerinden bana ulaşabilir avon.xx

 4. Ümeyr dedi ki:

  Avon make me wonder diye bir parfümü vardı uzun zamandır takip ediyorum ama o parfumu bulamıyorum acaba yokmu

 5. Feyza dedi ki:

  Temsilci olmak isteyene yardımcı olabilirim evrenfeyza efe instagram hesabım

BİR YORUM YAZ