Avon Katalog

Avon Temmuz Kataloğu 2020

Bu bölümde Avon temmuz kataloğu 2020 ile alakalı tüm detayları bulabilirsiniz. Burası Avon K7 ve K8 2020 kataloğunun birlikte yayınlanacağı bölüm. Katalogları ilk inceleyenlerden olmak için bu sayfadaki güncellemeleri takip edin.

Yaza özel en çok ihtiyaç duyulan ürünleriyle Avon temmuz kataloğu 2020 yaz sıcağının had safhada olduğu şu günlerde yaptığı indirimlerle içinizi serinletiyor. Bu aralar cildinizin her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. İçinde bulunduğumuz Covid-19 salgını sürecinde fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz Antibakteriyel Temizlik Jelleri nihayet Avon envanterine girmiş bulunuyor. Artık anti bakteriyel jelleri çok uygun fiyatlara Avon’dan temin edebilirsiniz.

Avon K7 2020 kapağında bu sefer “Mükemmel Centilmenlere Yeni Tasarımlar” başlığıyla tanıtılan Elite Gentleman parfüm serisini görüyoruz. Bu sadece katalogtaki yeniliklerden biri.

Avon bildiğiniz üzere dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden bir tanesi. Ülkemizde pek çok temsilci ile iş yapa firma, başarının sırrı olarak temsilcilerini gösteriyor. Temsilci sistemi hem kira derdinden kurtarıyor hem de ürünlerin ayağınıza kadar geliyor olması sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Kozmetik sektöründe temsilcilik sistemini ilk kullanan ve geliştiren Avon, yeni temsilcilikler de vermeye devam ediyor. Avon‘un kurucusu David H.McConnel yazarlık yaptığı yıllarda insanların yazdığı kitaplardan çok kitapların yanında verdiği hediyelere ilgi duyduğunu fark etmiş. 1886 yılında üretime başlayan Avon kısa zamanda dünya geneline yayılmıştır.

Avon temmuz kataloğu 2020 ile evimizi şenlendirecek gibi duruyor. Çünkü katalog içerisinde ev eşyalarından kozmetiğe, takıdan şala kadar geniş bir ürün grubu listelenmiş.

Avon K7 kataloğu ile beraber iki katalog halinde 3 Temmuz 2020 sonrasında geçerli olacak Avon K8 kataloğu 2020’yi de bu sayfadan görüntüleyebileceksiniz. Avon’un bu ayın Temmuz kataloğu çıkmadan önce geçen sene bu aylarda yapmış olduğu kataloğa baktığımızda genellikle yaz ürünlerine ağırlık verdiğini görmekteyiz. Bu sene de aynısının olacağını tahmin ederek diyoruz ki: Yazlık kozmetik ürünlerinizi almadan önce Avon temmuz 2020 kataloğunu bekleyin. Piyasa fiyatlarına yarı yarıya indirim yapan Avon, gerçek indirimlerle övgüyü hak ediyor. Son yaz kataloğu olan Avon K8 kataloğu 2020 yayınından bir önceki yayın olan Avon K7 Kataloğu da bu indirimlerin fazlaca yer aldığı kataloglardan olma özelliğini taşıyor.

Avon Temmuz kataloğu 2020 içerisinde yer alan ürünler

 • Antibakteriyel Temizlik Jelleri
 • Birbirinden güzel ojeler
 • Dolgun hacim oluşturan rimeller.
 • Birbirinden güzel renkleri ile yaza damgasını vuracak olan yirmiye yakın ruj.
 • Birbirinden güzel kokuları ile yaza damgasını vuracak bay/bayan parfümleri
 • Duşunuzu spa merkezine çevirecek duş köpükleri
 • Birbirinden güzel takılar
 • Hediye edebileceğiniz şallar
 • Tonikler, yüz maskeleri
 • Cilt bakımı ürünleri ve aletleri
 • Saç bakım ürünleri
 • Nemlendirici ve koruyucu kremler
 • Aksesuarlar.
 • Kişisel bakım ürünleri ve daha fazlası…

blankblankblank

 

blank

blank

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 72 YORUM
 1. blank Esra dedi ki:

  Üyelik ve sipariş için bana yazabilirsiniz arkadaşlar geliş fiyatına veriyorum ürünleri veya üye olmak isterseniz üyelik ücretsiz instagram sayfamdan bana ulaşabilirsiniz mesaj atarak hertürlü yardimci olurum adresimi yaziyorum aşağıya saygılar ….
  avon_siparis_uyelik2020

 2. blank canan dedi ki:

  üye olmak isteyene yardımcı olabilirim

BİR YORUM YAZ