Avon Katalog

Avon Eylül Kataloğu 2013

Avon Eylül kataloğu 2013 şuanda itibaren sitemide yayında. Kataloğun resmi yayın tarihine daha çok olmasına rağmen, katalog üzerinden sayfaların çekilen fotoğraflarının birleştirilmesiyle oluşturduğumuz Avon K10 kataloğu 2013, şimdilik sonraki avon kataloğu hakkında bir fikir edinmenizi ve katalogda yer alan ürünler ve kampanyalardan haberdar olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca hazırladığımız bu avon katalog, tabletlerden ve telefonlardan da rahatça incelenebilir. Avon Eylül kataloğu 2013‘ü online inceleme fırsatı bulanlar, asıl yayın tarihinden sonra ise yüksek kalitede olan resmi broşürü de buradan inceleyebilirler.

avon K10 kataloğu 2013

avon eylül kataloğu 2013

Şuanda merkezi hala New York’ta olan Avon kozmetik, üstün başarıları ile günümüze kadar gelmiş ve adını tüm dünyadaki kadınların duymasını sağlamıştır. Daima yenilikçi adımlarla bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler piyasaya sürüp, devamında da sadece bayanlara özel olmaktan çıkıp erkek ve çocuk bakım ürünleri kategorisinde de başarılar kaydetmiştir. Avon ürünlerinde sadece makyaj malzemesi, parfüm değil tüm kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayacak birçok çeşit üretmektedir. Bunlar bir tanesi de hem bayan hem erkekler için ideal bir ürün olan ayak bakım ürünleridir.

Aslında insanlar ayak bakımını çok erteler hatta hiç dikkate almazlar. Oysaki ayak bakımı da en az el bakımı kadar önemli ve olması gereken bir kişisel bakımdır. Bu doğrultuda ihtiyaç karşılayacak birçok ürün Avon Eylül kataloğu 2013 içeirisinde yer aldığını hatırlatalım.  Çünkü ayaklarımız bizim tüm yükümüzü taşırlar ve vücudumuzun en önemli uzuvlarından biridir. Onlara gereken özeni göstermezsek ileride ayak rahatsızlıkları bir sorun olarak karşımıza çıkabilir. Ayaklarımız en çok yorulan vücut parçalarımızdan en önde gelendir. Onları ayak masaj kremi ile masaj yaparak dinlendirmek sadece beş dakikamızı alır ama sonrası daha dinç ve dinlenmiş bir vücut olarak karşımıza çıkar.  Bazı ağrılar ayak masajı ile dindirilebilir çünkü ayağımızda her bir bölgenin ayrı bir görevi vardır. Alternatif tıpta da bunun birçok örneğini görmekteyiz.

Yenilikçi bir firma olan Avon, ayak bakımını da ihmal etmeyip ayak bakımı kategorisinde tam 14 adet değişik performanslarda ürün çıkarmıştır. Ayak sağlığı ne kadar geçiştirilse de aslında çok büyük önem taşıyan ve çeşitli hastalıkların oluşmasına da sebep olan mantar, egzama gibi hastalıkların olduğu bölgedir. Bu hastalıkların önüne ayak bakımınızı düzenli olarak yaparak geçebilirsiniz. “Avon kataloğu” barındırdığı ayak bakımı için birçok ürün ile bu sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Çok uygun fiyatlar ile satış yapan Avon markasında mutlaka kendi cilt tipinize ve kesinize uygun bir ürün bulacaksınız. Üstelik mis gibi kokuları ile hem güzel kokular yaysın, hem de müthiş içeriği ile ayaklarınıza derin masajlar yapıp güzelleştirmek uğruna çalışın. Sizlerde bütün gün yorulan ayaklarınıza hak ettiği değeri verin. Avon Eylül kataloğu 2013’deki ayak bakım ürünlerinden en az birini sipariş vererek işe başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. blank Birgül dedi ki:

  K10 dan şiparişi en son ne zamana kadar verebilirim?

 2. blank sevinç gül dedi ki:

  eylül kataloğundan sipariş vermek istyorumkapıda ödeme yaparken de indirimli fiyatıyla ödeme yapcaz dimi ve bugün sipariş verirsem kaç gün sonra elime ulaşır

 3. blank merve inan dedi ki:

  ben avonun tüm ürünlerini beğeniyorum sipariş verebileceğim pendik istanbulda oturan biri varsa ulaşabilir her ay 100 150 tl lik avona sipariş veriyorum ama arkadaşım gitti eğer pendik ve çevresindeyseniz mail adresim : merve_inan@msn.com

 4. blank leyla sayın dedi ki:

  siparş verdiğimzde kapıda ödeme kargo da ödüyormyz

  Admin: Evet kargo firması kapıda ödeme hizmeti için yaklaşık 6 TL’lik bie ücret alıyor.

  1. blank tugba akcay dedi ki:

   ben sımdı ındırımlı urun aldıgım taktırde kargoyada hızmet bedelı odersem ne anlamı kalıyor ındırımın

 5. blank sündüz dedi ki:

  ben avondan sipariş vercem ama etrfmda satan yok öyle nasıl spari vericem

  Admin: Sağ alt köşedeki sipariş formunu kullanarak üye olmasanız bile sipariş verirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin ücretini kapınızda ödersiniz.

 6. blank duygu cetin dedi ki:

  Avondan cok memnunum

 7. blank ferah yilmaz dedi ki:

  avon a üyelik aidatı ne kadar

 8. blank PINAR ÜÇER dedi ki:

  Eylül ayı katoloğunu nasıl alabilirim?

 9. blank emriye akkaya dedi ki:

  k10 siparişleri 29 ağustos ta saat 16.00 dan itibaren girilmeye başlanacak diyordu avon resmi sitesinde ama hala k9 siparişi giriliyor. Bunun nedenini öğrenebilir miyim.Saat kaçta k10 siparişleri verilmeye başlanacak.

 10. blank fatma baydur dedi ki:

  eylül ayı katologunu görmek istiyorum 11 katolok

 11. blank gizem kayalak dedi ki:

  eylül ayı katoloğunun siparişini ne zaman verebılıyoruz

  Admin: 30 Ağustos’tan itibaren Eylül 2013 boyunca siparişlerinizi buradan verebilirsiniz.

  1. blank nazile tekin dedi ki:

   katalog 9 dan sipariş vermek istiyorum ama nasıl vereceğim yardımcı olurmusunuz

BİR YORUM YAZ