Avon Katalog

Bim Kaçta Açılıyor?

Bu yıl Bim kaçta açılıyor? Hiç eveleyip gevelemeden Bim’in kaçta açıldığı konusunda değinelim.

Her hafta Cuma günü Bim aktüel ürünleri, Türkiyenin 81 ilindeki Bim mağazalarında yerini alır. Bu ürünler stoklarla sınırlı olduğu için, “Bim kaçta açılıyo?” sorusunun cevabını mutlaka bilmek gerekiyor. İşte tam o saatte Bim açılır açılmaz içeri girmelisiniz ki beklediğiniz ürünü kimse almadan siz satın alabilin. Ürünlerin ne kadar avantajlı ve ilgi çekici olduğuna doğru orantılı olarak bim aktüel ürünlerinin tükenme süresi değişiyor. Hatta bazı ürünler dakikalar içinde tükenebiliyor. Bu yüzden Bim’in kaçta açıldığını mutlaka bilmek gerekiyor.

[lwptoc]

Bim Kaçta Açılıyor?

Bim’in açılış saati 09.00’dur. Daha detaylı yazmak gerekirse, 2019 yılı için Bim kaçta açılıyor sorusunun cevabı tüm Türkiye için saat 09.00‘dur. Yani Bim 09.00’da açılıyo. Türkiyenin 81 ilindeki bim marketler aynı satte açılır. Ve bu neredeyse 1 dakika bile oynamaz. Sabah saat tam 9’da Bim Marketlerine giriş yapabilirsiniz.

Peki Bim Kaçta Kapanıyor?

Bim marketler kaçta açılıyo merak ettiğiniz gibi kaçta kapandığını da merak ediyor olabilirsiniz. Türkiye’nin geneli için 2019 yılında Bim’in kapanış saati 21.00’dir. Bu durum da yine tüm Bim marketleri için standarttır.

Bu Haftanın Aktüel Ürünleri >>

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ