Bim Yeni Aktüel Ürünler (Hepsi Bir Arada)

Bim’de bu hafta indirimde neler mi var? Hemen Bim aktüel ürünler kataloğunu inceleyin. Bu sayfanın sürekli güncellendiğini unutmayın.


Türkiye’nin 81 Vilayetinde binlerce mağazası bulunan BİM Market, bu gücünü çok uygun fiyatlardan ürün temin etmede kullanıyor. Düşük kar marjlarıyla toptan ürün satmak isteyen mağazalar Bim marketlerinde yer almak için can atıyor. Böylelikle ürünlerini hızlı bir şekilde satıp sürümden ciddi paralar kazanıyorlar. Bu ürünler her hafta Bim Aktüel kataloğunda yer alıyor ve indirimli fiyatları yüzünden müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. İşte bu başlık altında, Bim Aktüel ürünlerde bu hafta neler varsa sürekli güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.

NOT: Katalog Sıralaması EskidenYeniye Doğru Yapılmıştır.!

Sayfayı aşağıya kaydırdıkça en son katalogları görebilirsiniz.

Bim vs A101 Ucuz Telefon Karşılaştırması

Bim’de ve A101’de satılan telefonlar gerçekten ucuz mu? Almaya değer mi? Hepsini aldık denedik:

Kaynak: webtekno

 

Bim Kaçta Açılıyo >>

Bim 12 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler

Kaçırdım diye üzüldüğümüz ürünler Bim 12 Temmuz 2019 kataloğunda tekrar yayında. Özellikle Pilsan Pars akülü araba, Çamaşır makinesi ve ankastre set bu broşürün yıldızlarından.

Bim 19 Temmuz 2019 Aktüel Ürünleri

Bim 19 Temmuz 2019 aktüel ürünleri arasında en dikkat çekenler elbette Samsung J4 Plus Cep Telefonu, Kumtel Fırın, Dijitsu Mini tezgah altı buzdolabı ve büyük derin dondurucu ve elbette son zamanların popüler oyuncağı corby drone olarak sıralayabiliriz.

Bim’den 250 Liraya Drone Alırsanız Ne Olur Testi:

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Bim 26 Temmuz 2019 Aktüel Ürünleri

26 Temmuz 2019 cuma tarihinden itibaren Bim mağazalarında yerlerini alacak olan ürünlerin listesi.

Sonraki Sayfadan Devam Et >>

ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ