Farmasi Ağustos Kataloğu 2018

Farmasi Ağustos kataloğu 2018 sayfalarını detaylı olarak incelemeniz için hazırlanan online Farmasi kataloğu sayfası. En özel Farmasi kampanyaları Ağustos ayında da sizlerle buluşuyor. Farmasi hakkında Ağustos ayına dair tüm detayları burada inceleyebilirsiniz.


Farmasi Ağustos kataloğu 2018 online inceleme sayfamızla karşınızdayız. Hatta Eylül 2018 kataloğunu bile yayınladık! Sitemizde artık sadece bir kozmetik firmasının değil, doğrudan satış yapan tüm kozmetik firmalarının da kataloglarını inceleyebileceksiniz. Böylelikle katalogları birbiriyle kıyaslayıp, ürün fiyatlarını, avantajlarını, fırsatlarını birbirleriyle karşılaştırarak en verimli alışverişi gerçekleştirdiğinizi bilerek alışverişlerinizi yapabilmenizi hedefliyoruz.

Farmasi Ağustos Kataloğu 2018

İncelemek istediğiniz Farmasi Kataloğunu seçin:

Farmasi Ağustos Kataloğu 2018 >>

Dr. C.Tuna Ürünleri Kataloğu >>

Farmasi Eylül Kataloğu 2018 >>

 

Farmasi Hakkında

Öncelikle Farmasi’nin yerli bir şirket olduğunu belirtelim. Türkiye’nin en büyük doğrudan satış yapan firması olma yolunda hızla ilerliyorlar. Her sene satış hacimleri ve üye sayısı gittikçe artıyor.

Firma, kozmetikle ilgili mazisi 1950’lere dayanan Dr. Cevdet Tuna tarafından 2003 yılında kuruldu. 2010 yılından itibaren de doğrudan satış sistemiyle faaliyetlerini yürütüyor. Farmasi şuan 2000’den fazla ürün çeşitine sahip. Bunların bir bölümünü, her ay olduğu gibi Farmasi Ağustos kataloğu 2018’de çeşitli kampanyalarla beğeninize sunuyor. Ürünlerini İstanbul’da hulunan dev tesisinde üreten firma, üretimde teknolojik seviyesi yüksek makinalar kullanıyor.

Farmasi Ağustos Kataloğu 2018 Video Formatı

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ELİF dedi ki:

    ÜRÜNLERİNİZ ÇOK ÇOK KALİTELİ TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

BİR YORUM YAZ