Avon Ocak Kataloğu 2019 / K1

Avon Ocak kataloğu 2019’a dair tüm bilgiler bu başlık altında toplandı. Büyük Kış İndirimi ve fazlaso Avon K1 2019 kataloğunda…


Avon Ocak kataloğu 2019 ile beraber yepyeni bir yıla daha başlıyoruz. Dünya kadınlarını 132 yıldır güzelleştiren Avon, birçok kadın için de ekonomik özgürlüklerini kazanma şansı veriyor. 133. yılında da bu misyonuna kararlı bir şekilde devam edecek olan Avon, işinizi büyütmenizde katkı sağlayacak yeni ürünler, yeni fikirler ve yeni kazanç fırsatlarıyla 2019 yılına merhaba diyor.

Avon Ocak Kataloğu 2019’da Büyük Kış İndirimi?

Avon yeni yılın ilk kataloğundaki satış hacmini yükseltmek adına kampanyaların musluğunu açmış durumda. Büyük Kış İndirimi adı altında dev bir kampanyayla 2019 yılını açıyoruz. Özellikle kış aylarına özel cilt bakım ürünlerinin yanısıra Avon parfümleri de bu kampanya kapsamında çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ürün gruplarından.

Kataloğa Git >>

Yalnızca 2,95 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan birçok ürün, Büyük Kış İndirimi kampanyası kapsamında Avon Ocak Kataloğu 2019’da yerini almış durumda.

Bu inanılmaz indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Aselmina dedi ki:

  Avona üye olmak istiyorsaniz yardımcı olabilirim birbirinden güzel hediye ve kampanyalari kaçırmayın derim katologunuzu evinize kadar ücretsiz yollarım yılbaşına özel fırsatlardan yararlanın

 2. Nuray dedi ki:

  ben daha önce yaptim avom o yüzden çok sevmisdim ve gine yapmak istiyorum

  1. Ayşegül dedi ki:

   İsterseniz ben üye yapabilirim sizi

  2. Farmasi satış temsilcisi dedi ki:

   Bende büyük bi sevinçle yapıyorum bu işi bence sende tekrar başlamalısın işi sana anlatmama gerek yok zaten biliyosun

 3. Miray dedi ki:

  Avon K 1 kataloğunu heyecanla bekliyorum

BİR YORUM YAZ

şuan çevrimdışısınız.