Avon Katalog

Oriflame Mayıs Kataloğu 2017

Oriflame’in 2017 yılındaki 5. kataloğuna bu bölümden ulaşabilirsiniz. Anneler günü fırsatlarına da bolca yer verilen Oriflame Mayıs kataloğu 2017 yüksek kalitede burada yayında.

Oriflame Mayıs kataloğu 2017 bu bölümde yayında. Bildiğiniz gibi genel olarak diğer firmaların kataloglarına pek yer vermiyoruz. Fakat böyle arada bir diğer kozmetik firmalarının kataloglarını da yayınlayarak sizlere ürünleri kıyaslama imkanı sunmayı hedefliyoruz. Böylelikle aldığınız veya almayı planladığınız ürünlerin muadillerinin genel piyasa fiyatlarını da görmüş oluyorsunuz. Bu da sizlere yapacağınız alışverişlerde daha bilinçli hareket etmenizi ve iktisatlı bir harcama yapmanızı sağlayacaktır.

Öncelikle bilmeyenler için burada kataloğunu inceleme fırsatı bulduğunuz firmayı biraz tanıyalım:

Dünya çapında kadınların kozmetik ve cilt bakımı için en çok tercih ettiği firmalar arasında yer alan Oriflame, 60’tan fazla ülkede bağımsız satış temsilcileri ile faaliyet göstermektedir. Yıllık cirosunu 1,5 milyar Euro seviyesinin üzerine taşımayı başaran marka, sektörün öncü ve yenilikçi isimlerinden biri haline geldi. Pazarlama stratejisi ile ülkemizde de kısa süre içinde çok hızlı bir şekilde büyüyen firmanın, Oriflame mayıs kataloğu 2017‘de görebileceğiniz üzere ürün yelpazesi de geniş görünüyor. 40 yıl öncesine dayanan deneyimi ile doğrudan satış sektörünün en önemli firmalarından olmaya aday olduğunu söyleyebiliriz.

.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ