Avon Katalog

Avon Katalog Nedir?

Avon güzellik ürünleri satan doğrudan satış şirketlerinden biridir.  Bugün dünyanın her yerinde Avon temsileriyle karşılaşmamız mümkün.  Ülkemizde çoğu ev kadınının geçim kaynağı olan Avon, ürün çeşitliliği ve düşük fiyatlarıyla kozmetik tercih listelerinde en üst sıralarda yer almaktadır.

Avon Katalog Nedir?

Katalog, Avon gibi ulusal firmaların kullandığı bir tanıtım aracıdır. Kataloglar firma ürünlerinin en detaylı ve en içerikli tanıtıldığı basılı reklam araçlarıdır. Çünkü alıcılar için ürün detayları ve içeriğin kolay anlaşılması önemlidir. Avon, ürünlerini ve fırsatlarını daha kolay görebilmemiz ve güncel olarak takip edebilmemiz için Avon Online Katalog yayımlamaktadır. Avon katalog her ay çıkan aylık bir dergidir. Her sayısında yenilenen Avon Katalog değişen fırsatlarıyla her zaman ilgi çekmeyi başarır.

Avon Katalog Neden Tercih Edilir?

  • Avon kataloglarında parfümden fondötene,  cilt bakım ürünlerinden saate, şık çantalardan takılara kadar birçok ürünü bir arada bulabilmekteyiz.
  • En önemlisi de kolay erişim imkânlarıdır. Gerek internetten Avon online kataloglardan gerekse basılı kataloglardan dilediğimiz her an ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilme imkânına sahibiz.
  • Belli zamanlarda yapılan kampanyalar ile ürünleri piyasa fiyatından çok daha altına alabilir, hatta ikinci ürünü bedavaya bile getirebiliriz.
  • Tercih etme nedenlerimizden bir diğeri ise Avon katalog sayfalarını koklayarak ya da bileğimizi sürterek satın almak istediğimiz parfümlerin kokusunu deneyebiliyor olmamızdır.


Nasıl Avon Temsilcisi Olunur?

Sadece bir kez olmak şartıyla 1 TL ödeyerek, internetten temsilci başvuru formunu doldurabilir ve hemen Avon temsilcisi olabilirsiniz. Böylece hem Avon ürünleri satarak hem de başkalarını sisteme üye yaparak para kazanabilirsiniz.  Sisteme üye yaptığınız temsilcilerin satışlarından komisyon alabileceğiniz gibi, sattığınız ürünlerden yüzde 33 komisyon alabilirsiniz. Sadece adresinizi vermenizle birlikte Avon katalogları evinize gönderilir ve katalog sayesinde daha detaylı anlatımla daha kolay satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Avon katalog tüm burada seçilme sebeplerinin yanında, güvenilir yapısı ve gelişmiş ağı sayesinde yıllardır hizmetine devam etmektedir. Avon katalog ayrıcalıklarından yararlanmak için takipte kalın.