Burada her türlü soruyu sorup, bildiklerinize cevap verebilirsiniz.
0 oy
237 gösterim
Avon kategorisinde

Daha önce avon temsilcisiydim. Son 3-4 yıldır, fazla zaman ayıramıyorum ancak yine avon ürünlerini kullanıyorum ve çevremde isteyenlere yine sipariş ediyorum.Sipariş verdiğim arkadaşım yine bu camiadan olduğu için bana fatura fiyatına getirebileceğini söyledi fakat son birkaç faturada katalog fiyatlarını ödedim.

Sizden öğrenmek istediğim son yıllarda temsilci satış fiyat oranlarının değişip değişmediği veya % de kaç olduğu? Bu orana göre ürünleri kullanmaya devam edeceğim veya tekrar temsilci olmayı düşüneceğim.
Teşekkürler.

2 Cevap

0 oy
Yardımsever (1.4k puan)
seçti

En İyi Cevap
Merhaba ilk aylarda kazanç %24 falan sonraki zamanda elit clup olduğunuz zaman %30 ve şirket öncelik tanıyor her ay cazip oranlarda hazırlanan paketler katolog fiyatına satıldığında bazen %60 bile oluyor detaylı görüşmek isterseniz yardımcı olmak isterim müsadenizle
0 oy
(640 puan)
Gelin üye yapalım ben yardımcı olabilirim inanın çok kazancı var bilmediğiniz kampanyalar var sattiginizda süper kâr kalıyor
Hoş geldiniz, Avon Forum - Soru Cevap Bölümü sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Forumun tüm imkanlarından yararlanmak için Hemen Üye Ol
...