Avon Katalog

Avon Haziran Kataloğu: K6 2019 PANORAMA

Haziran ayının ilk dönemini de içine alan Avon Haziran kataloğu 2019’un Panorama kataloğu ekini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Haziran ayının ilk dönemini de içine alan Avon Haziran kataloğu 2019’un Panorama kataloğu ekini de yayımlıyoruz. Harika haberler ve fırsatlari bu kampanya döneminde de sizleri bekliyor. Elbette bu fırsatları en net öğrenebileceğiniz adres Panorama katalogları.

Avon Surrender Efsanesi Avon K6 2019’da Geri Döndü

İlk önce bir efsanenin dönüşüyle başlayalım. Uzun zamandır Surrender’ı soran, Surrendar’a hasret kalan temsilcilerimiz vardı. Ve nihayet AVON, bu talelperin farkına varmış olacak ki bu efsane parfüm avon k6 2019 kataloğuyla beraber geri döndü. Bunu müşterilerinize mutlaka hatırlatmalısınız. Yoksa duyduklarında “Neden söylemedin” diye size kızabilirler…

KATALOG SAYFASINA GİT >>

Malumunuz evlilik sezonu açılmış bulunuyor. Evlilik sezonu açılır da Avon, Çeyiz paketleri yapmaz mı? Avon Haziran kataloğu 2019’un bu harika çeyiz paketleri, gelinlere ve damatlara özel ürünlerle dolu. Tüm evlenecek çiftlerin ihtiyacı olan bu pakaetleri satarak toplu ürün satmış olabilir, ve ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Bu paketler özel kutularında gönderilecek ve hem siz, hem evlenenler kazanacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ