Avon Katalog

AVON K10 2017 PANORAMA

Satış Temsilcilerine özel hazırlanan Avon Panorama kataloğunun K10 2017’ye özel sayısını hemen şimdi online inceleyebilirsiniz. Eylül 2017’de kazançlarınızı nasıl artırabileceğiniz konusunda çok iyi bir rehber sizi bekliyor.

Avon K10 2017 Panorama kataloğu nihayet burada online olarak yayında. Öncelikle bunun Avon Satış Temsilcilerine özel, onlara rehberlik edici bir yayın olduğunu belirtelim. Avon’un bu kampanya kataloğu gerçekten çok iddialı. Bu kataloğun gözdesi elbette Mark ismiyle piyasaya sunulan likit avon rujları. O kadar çok renk seçeneği var ki, aralarından müşterilerinizin seveceği birkaç tane mutlaka çıkacaktır. Bu katalogda tanıtıma özel nerdeyse yarı fiyatına gelmesi de yine satışlarınızı artıracak bir faktör olacaktır. Satışlarınızı artırmanız için gereken tek şey, Avon Eylül kataloğu 2017’yi mümkün olduğunca fazla kişiye göstermek.

Ayrıca satışlarınızı geliştirmek için satış geliştirme paketini de mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. Böylelikle katalog ve numune ihtiyacınızı bu paketle aynı anda karşılayabilirsiniz. Numunelerinizi hem deneyebilir, denediğiniz ürünleri haliyle çok daha iyi pazarlayabilir, hem de müşterilerinize deneterek satışlarınızı artırmayı sağlayabilirsiniz. Bunun her iki şekilde de daha fazla ürün satmanızı destekleyici bir sistem olduğunu unutmayın. Ayrıca Avon Eylül kataloğu 2017’den Satış geliştirme paket içeren siparişler verdiğinizde temsilci programı hediyeleri de kazanacaksınız. Temsilci programı hediyesi kazanmanın diğer bir yoluysa Avon K10 kataloğu 2017’den 5’li katalog siparişi vermek olduğunu unutmayın.

Hepinize keyifli bir kampanya süreci diliyoruz, hoşçakalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Shohreh dedi ki:

  Thanks for uploading, Do you have the Firsat brusure too?

  1. Avon Temsilci dedi ki:

   yes, just in 2-3 hours…

   1. Shohreh dedi ki:

    💓

BİR YORUM YAZ