Avon Katalog

Avon K7 2017 Temmuz PANORAMA Kataloğu

Bu ay avon panorama kataloğunda 2 büyük haber var. Yaz dönemi boyunca geçerli olacak bu 2 önemli haberi Avon K7 2017 Panorama kataloğumuzda öğrenebilirsiniz. Hemen inceleyin…

Avon’un Temmuz kataloğu 2017’nin eki olarak yayımlanan Panorama kataloğu sayfasına hoşgeldiniz. Bildiğiniz gibi danışmanlara rehber mahiyetinde bir yayın bu. Sizlere bu sayıda 2 muhteşem haberimiz olacak.

 1. Artık minimum sipariş tutarı 75 TL’ye indirildi. Yani bu şu anlama geliyor; 75 TL ve üzeri siparişleriniz için artık sadece 1 TL ödeyeceksiniz. 75 TL altı siparişlerde ise hizmet bedeli 10 TL olarak ödenecek. Fakat ikinci ve sonraki siparişlerinizi 40 tl ve üzerinde vermeniz durumunda herhangi bir hizmet bedeli ödemeyeceksiniz.
 2. Avon K7 2017 panorama kataloğundan birbaşka güzel haber ise temsilci programı hakkında. Temsilci programından kazandığınız hediyeler için artık beklemenize gerek kalmayacak. Anında ilk sipariş kolinizle birlikte kazandığınız bu hediyeler de gelecek. Bu fırsatın sadece yaza özel olduğunu hatırlatalım.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için Avon K7 kataloğu 2017’yi mutlaka inceleyin. Diğer fırsatlardan yararlanmak için de bu sayfadan Avon K7 Panorama kataloğumuzun tamamına göz atabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hasret dedi ki:

  K7 siparisveremiyorum Acil cvp bekliyorum

  1. Avon Temsilci dedi ki:

   Avon K7 2017 Siparişlerinizi şu andan itibaren verebilirsiniz.

 2. Esra dedi ki:

  K7 siparişleri bugün saat kaçta verilebilecek

BİR YORUM YAZ