Avon Katalog

Avon Kasım Kataloğu: K12 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ

2017 Kasım ayının Fırsat Broşürü burada yayında. Seri sonu fırsatların yanında kışa özel ürünlerde de astronomik indirimler bulabileceğiniz Fırsat broşürünü hemn burada online inceleyebilirsiniz. Stoklar tükenmeden favori ürününüzü tespit edin ve ona çok düşük fiyatlardan sahip olun.

Avon Kasım 2017 kataloğundan herkese merhaba. Bu bölümde Avon K12 2017 kataloğunun eki olan Fırsat Broşürünü inceleyeceksiniz. Öncelikle size Kasım ayının Fırsat Broşüründen birkaç detay sunalım.

Avon K12 2017 Fırsat Broşürünün Avantajlı Ürünleri?

Geçenki fırsat broşüründe bildiğiniz gibi çantalar ön plandaydı. Fakat bu sayıda daha farklı bir durum sözkonusu. Kaısm ayı adeta yazlık ürünleri bitirme ayı olmuş. Fırsat Broşüründe bol miktersa sezon sonu ürünle karşılaşacaksınız. Bunlardan en çok göze çarpanı; #Gözlükler.

Yaz döneminin en çok satan ürünlerinden olan gözlükler bu sefer kendine Avon Kasım Kataloğu 2017 Fırsat Broşüründe yer bulabilmiş. Fiyatları da oldukça dip noktalara gelmiş. Hatta baktığımızda 12,95 TL2ye bile yazın 30 lira üstü satılan güneş gözlüklerinden satın alabilirsiniz. Şimdi nerdeyse 3’de 1 fiyatına güneş gözlüklerini satın alıp, gelecek yaza hazırlığınızı şimdiden ve oldukça avantajlı bir fiyata yapabilirsiniz.

K11 Fırsat broşüründe çantaların tabiki yine unutulmadığını belirtelim. Hatta katalog kapağında yine çantalar yer alıyor. Kapakta 3 adet avon çanta yer alıyor. Fakat bu sefer iç sayfalarda geçen haftaki kadar yoğun bir çanta modeli yer almıyor.

Kışa özel ürünlere gelecek olursak…

Avon K11 2017 Kataloğunun Fırsat Broşürünün, özellikle çocuklara özel kışlık ürünler konusunda zengin olduğunu söyleyebiliriz. Altta belirttiğimiz ürün gruplarında kışlıklara Fırsat Broşüründe yer alıyor. Tabii çok ucuza:

#eldiven

#bere

#atkı

#tulum

#çorap

Son olarak #takılar konusu… Her zaman bildiğiniz gibi Fırsat Broşüründe en fazla yer alan ürün grubu aksesuarlar… Avon Kasım 2017 Fırsat Broşüründe bu durum yine aynı ve yine bolca yüzük, kolye, bileklik, saat türü bolca alternatifiniz olacak. Hemen şimdi Fırsat Broşürünü online inceleyin, ve favori ürününüze stoklar tükenmeden sahip olun.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank nazife dedi ki:

  Anon
  Temsilcisiydim
  Ama
  Kiailerin
  Yuzunden
  Su
  Durumda
  Ara
  Vrrmek
  Zorunda
  Kaldim

 2. blank Shohreh dedi ki:

  Hi
  Coluld you please put panorama 12 too?

  1. blank Avon Temsilci dedi ki:

   yes, just on sunday

   1. blank Shohreh dedi ki:

    🌷

BİR YORUM YAZ