Avon Katalog

Avon Mart 2021 K3 Biz Bize Kataloğu

Avon Mart kataloğu 2021’in Biz Bize kataloğu ekini beraber incelemeye hazır mısınız. Bildiğiniz gibi artık Avon Panorama kataloğu ekleri Biz Bize adı altında yayımlanıyor. Temsilcilere özel yayımlanan bu kataloglarda, temsilcilerin aylık kazançlarını artıracak birçok önemli detay yer alıyor

Avon Mart Kataloğu 2021 Biz Bize Kataloğundan Öne Çıkanlar

Öncelikle bu ay temsilci hediyelerine tam gaz devam edildiğini belirtelim. Yine çok sayıda ilgi çekici ürünü, yaptığınız satışların tutarlarına göre hediye olarak kazanabileceksiniz.

Avon Güzellik Pazarı Yerine Avon Plus Market

Avon Temsilcilerinin topladığı Avon Puanları ile alışveriş yaptıkları Avon Güzellik Pazarı yerine artık Avon Plus Market getirilerek biraz daha nitelikli hale getirilmiş ve yeni ürünler eklenmiş. Beyaz eşyadan elektrikli mutfak aletlerine kadar birçok seçenek mevcut. Fakat maalesef yeni eklenen ürünlerin fiyatlarının neden bu kadar yüksek belirlendiğini, neden diğer ürünler gibi piyasa fiyatlarından belirlenmediğini anlamış değiliz. Umarız bu konuda bir güncelleme gelir ve Avon Plus Market’deki tüm ürünler gerçek piyasa fiyatları üzerinden Avon Paralarla satın alınabilir.

İşte Bu Ayın Biz Bize Kataloğu

Evet şimdi dilerseniz Avon Mart kataloğu 2021’in Biz Bize kataloğu ekini birlikte incelemeye başlayalım.

Kataloğu İncele >

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ