Avon Haziran Kataloğu 2019

Avon Haziran kataloğu 2019’un yayımlandığı sayfaya hoşgeldiniz. Burada Haziran ayının başı ve sonunda geçerli olacak Avon K6 ve K7 2019 kataloglarına dair en güncel gelişmeleri bulabilir, online kataloğu inceleyebilirsiniz.


Avon Haziran kataloğu 2019 artık sitemizde yayınlanıyor!. Tabi sizlerin henüz kataloglar yayına girmeden sitemiz üzerinden katalogları online inceleyebiliyor olmaya alışkın olduğunuzu biliyoruz. Yine böyle olacağından hiç şüpheniz olmasın. Avon K6 2019 kataloğunun sürprizlerine beraber inceleyeceğiz.

Avon K6 2019 Kataloğu Hakkında Bilgiler

Avon Haziran Kataloğu 2018 kapağında Avon’un en sevilen ürünlerinden biri ön plana çıkartıldığını görüyoruz. Meşhur Big& maskaralar artık yenilendi, çeşitlendirildi. Artık bu konuda sınırsız seçeneğe sahipsiniz. Üstelik bu kataloğa özel fiyatı sadece 9,95 tl. Avon K6 2019 kataloğunu 88018 satış koduyla sipariş verebileceğinizi de unutmadan belirtelim.

Avon K6 2019 Kataloğunu İncele >>

Avon K7 2019 Kataloğunu İncele >>

Yaz aylarının başlangıcı olarak kabul edilen #Haziran ayında Avon birbirinden güzel kampanyalar ile karşımızda olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl yaz ürünleri üzerine yaptığı kampanyalar ile müşterilerin yüzünü güldüren Avon bu sene kampanyalarına yenilerini de ekleyerek daha güzel hale getireceğini açıklamıştı. Bu yıl içindei içerisinde Adidas-Davidoff ve Cool water firmalarının kozmetik ürünlerini üreten dünyanın en büyük kozmetik firmalarından bir tanesi Coty tarafından 10 milyar dolara satın alınmak istenen Avon bu teklifi kibarca reddetti. Sürprizlerle dolu Avon K8 kataloğu’nun hemen öncesindeki bu Avon K6 Kataloğu 2018’i mutlaka incelemenizi öneririz.

Avon haziran 2019 kataloğu ile yaza iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. #Avon şu anda dünyanın en büyük direkt sarış şirketi olarak göze çarpıyor. Ülkemizin de içinde bulunduğu pazarlardan elde ettikleri gelirleri, Avon‘un toplam gelirinin % 67’sini oluşturuyor. Türkiye’ye bolca yatırım yapan Avon verdiği temsilcilikler ile neredeyse her saniye bir ürününü satmayı başarıyor. Son yıllarda sloganları ile dikkat çekmekte olan firmanın en dikkat çekici ve her yerde görmeye alışık olduğunuz sloganı şu şekilde “Bir kızın içi güzel olsun, dışını Avon halleder.”  Avon her konuda iddialı olduğu kadar dış güzelliği değiştirme konusunda olan iddiası ile biliniyor. Bunu sloganlarında da görmeniz mümkün. Avon Haziran kataloğu 2019 yüzünüzü güldürecek.

[sc name=”SadeceMobilFluid”]

Avon Haziran kataloğu 2019’dan ürün almak için geçerli sebepler

  • Yapmış olduğu indirimler ile yaz ürünlerine yarı fiyatına sahip olabilirsiniz. ( Yazlık parfümler, güneş yağları, nemlendiriciler, pastel renkli ojeler ve rujlar vs)
  • Yazın modasını yakalamak.
  • Eksik kozmetik ürünlerinizi tamamlamak
  • Sevdiklerinize güzel bir hediye almak
  • Kampanyalardan yararlanmak
  • Avon kalitesi ile tanışmak
  • Sürekli kullandığınız ürünleri kampanyalardan yararlanarak indirimli bir şekilde almak
  • Kolay bir şekilde Avon Katalog vasıtasıyla ürünlere ulaşabiliyor olmanız.
 • Avon kalitesi ile kendinizi güvende hissedecek olmanız
 • Yeni bir ürün almanın mutluluğunu yaşamanız.
 • İhtiyaçlarınızı bütçeniz dâhilinde giderecek olmanız
 • Yaza iyi bir başlangıç yapacak olmanız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Fatma dedi ki:

  Merhabalar istanbul gultepe civari avon spariş vermek isteyen üye olmak isteyen arkadaslar yardimci olabilirim integram adres#colakoyku

BİR YORUM YAZ