Farmasi Kasım Kataloğu 2018

Farmasi Kasım kataloğu 2018’i merak edenleri buraya alalım. Harika Kasım fırsatları sizi bekliyor. Sonbaharın son kataloğunu incelemek için geç kalmayın.


Merakla beklenen Farmasi Kasım kataloğu 2018’i Online inceleme sayfamıza hoş geldiniz. Yepyeni ürünleri ve harika fiyatlar sunan kampanyalarıyla kasım kataloğu, yine oldukça ilgi çekici. Katalogta göze çarpanları burada kısaca değinmek istiyoruz.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 Neler Getiriyor?

Farmasi ürünleri genel olarak doğal yapılarıyla ön plana çıkıyor. Gündelik yaşantımızda ihtiyacımız olabilecek tüm kozmetik ihtiyaçlarına cevap verebilen ürünlere sahip. 3D Effect maskara bu ay bizim favorimiz oldu. Göz makyajınıza önem veriyorsanız, kökten uca harika bir görünüm sağlayan bu maskarayı mutlaka denemelisiniz. Kirpiklerinizdeki dipten uca 3 boyut etkisiyle gözlerinizde farkı göreceksiniz. Farmasi Kasım Kataloğu 2018, bu üst kalite maskaraya sahip olmak için doğru zaman.

Saç konusunda da Farmasi iddialı bir firma. Gün boyu ısıl işlemlerin etkisiyle saçlarımız hasar görüyor. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı serumu, özellikle bu tür ısıl işlemler sonrası saçlarınızı normale döndürecek, sarıp sarmalayarak koruma sağlayacak harika bir ürün. Mutlaka evinizde bulunması gereken, ihtiyaç duyduğunuzda saçlarınıza tekrar sağlıklı bir görünüm kazandıracak etkili bir ürün.

Havaların soğumasıyla birlikte dudaklar da ekstra bakım istiyor. Özellikle nemlendirme konusunda dudak balmları doğru tercih. Fakat genelde renkli ve bir aromaya sahip oluyorlar. Fakat Farmas bunu da düşünmüş ve kokusuz, tatsız, renksiz fakat dudakları bolca nemlendiren Zero isimli dudak balmı üretmiş. Bu tarz hassasiyetleriniz varsa Farmasi Kasım Kataloğu 2018‘den bu ürünü temin edebilirsiniz.

Ayrıca bebeklere özel üretilen ürünlerden bebek losyonu, pişik önleyici kremi bebek şampuanı yanısıra çocuk diş macunu ve bardağa asılabilen çocuk fırçası Farmasi Kasım kataloğu 2018‘den uygun fiyatlara satın alabileceğiniz diğer ürünlerden.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018

Farmasi Kasım kataloğu 2018’i sayfayı aşağı kaydırarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Merve Deniz dedi ki:

  Merhablar farmasi 2018 kasım kataloğunun tüm sayfaları ne zaman eklenir?

  1. Avon Temsilci dedi ki:

   Merhaba,
   Farmasi Kasım kataloğu 2018 tam olarak 3-4 Ekim’de eklenmiş olur, takipte kalın.

BİR YORUM YAZ