Farmasi Mart Kataloğu 2019

Farmasi Mart kataloğu 2019’u online olarak inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.


Farmasi dünyasındaki indirimler de Farmasi Mart kataloğu 2019’la beraber devam ediyor. Farmasi’nin sevilen kozmetik, güzellik, makyaj, aksesuar ürünleri Mart kataloğuyla birlikte birbirinden ilgi çekici fırsatlarla sevenleriyle buluşuyor.

Farmasi Mart Kataloğu 2019’da Önce Çıkanlar

Kış mevsiminin sonuna gelirken, bu döneme özel ürünler de son kez indirime giriyor. Kışın olumsuz etkilerine karşı cildi bir zırh gibi sararak koruyan Winter Beauty setine Farmasi Mart kataloğu 2019’la beraber harika fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu set bildiğiniz gibi cildin kaybettiği nemi ona geri kazandırarak eşsiz bir koruma sağlıyor. Bir set halinde olan bu serinin balmlarını ise cildinizde sertlik hissettiğiniz her bölgeye uygulayarak, anında koruma altına alabilirsiniz.

Farmasi Mart Kataloğu 2019 Yayında!

Mart ayı fırsatlarını içeren kataloğu hemen alttan inceleyebilirsiniz.

Kataloğa Git>>

C.Tuna Kataloğu >>

Seyrek Kaşlar İçin Farmasi Kirpik Serumu

Farmasi’nin yeni ürünlerinden olan Eyebrow and Lash kaş ve kirpik serumu, kaşlarında ve kirpiklerinde seyreklik şikayeti yaşayanlar için üretildi. Üstün Capixyl teknolojisiyle üretilen bu serumlar, kaşlarınızın seyrelkeşerek tüyleşmensine engel oluyor. Kıl köklerinin beslenmesine büyük katkı yaparak uzmalarını sağlıyor. Çok daha güçlü bakışlara kavuşmanızı sağlayacak bu serumları kullanmaya başladığınızda, gündelik göz makyajınızı aynen uygulamaya devam edebiliyorsunuz. Önce serumu uyguluyor, sonrasında üzerine göz makyajınızı uyguluyorsunuz. Yani gündelik görünümünüzde hiçbir değişiklik olmadan, zamanla çok daha sağlıklı, hacimli, güçlü kaşlara ve kirpiklere sahip oluyorsunuz. Kaş ve Kirpik konusunda şikayetiniz varsa, Farmasi Mart kataloğu 2019‘dan kampanyalı fiyattan bu ürünü temin edebilirsiniz.

Ayrıca Farmasi Mart 2019 kataloğunda artık yavaş yavaş bahara dönük…

[sc name=”zotabox”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ