Avon Katalog

Farmasi Mart Kataloğu 2020

Farmasi Mart kataloğu 2020’yi online olarak inceleyebileceğiniz Farmasi kataloğu sayfamıza hoş geldiniz.

Farmasi dünyasındaki indirimler de Farmasi Mart kataloğu 2020 ile beraber devam ediyor. Farmasi’nin sevilen kozmetik, güzellik, makyaj, aksesuar ürünleri Mart kataloğuyla birlikte birbirinden ilgi çekici fırsatlarla sevenleriyle buluşuyor.

Farmasi Mart Kataloğu 2020’de Önce Çıkanlar

Kış mevsiminin sonuna gelirken, bu döneme özel ürünler de son kez indirime giriyor. Kışın olumsuz etkilerine karşı cildi bir zırh gibi sararak koruyan Winter Beauty setine Farmasi Mart kataloğu 2020’deki indirimlerle harika fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu set bildiğiniz gibi cildin kaybettiği nemi ona geri kazandırarak eşsiz bir koruma sağlıyor. Bir set halinde olan bu serinin balmlarını ise cildinizde sertlik hissettiğiniz her bölgeye uygulayarak, anında koruma altına alabilirsiniz.

Seyrek Kaşlar İçin Farmasi Kirpik Serumu

Farmasi’nin yeni ürünlerinden olan Eyebrow and Lash kaş ve kirpik serumu, kaşlarında ve kirpiklerinde seyreklik şikayeti yaşayanlar için üretildi. Üstün Capixyl teknolojisiyle üretilen bu serumlar, kaşlarınızın seyrekleşerek tüyleşmesine engel oluyor. Kıl köklerinin beslenmesine büyük katkı yaparak uzmalarını sağlıyor. Çok daha güçlü bakışlara kavuşmanızı sağlayacak bu serumları kullanmaya başladığınızda, gündelik göz makyajınızı aynen uygulamaya devam edebiliyorsunuz. Önce serumu uyguluyor, sonrasında üzerine göz makyajınızı uyguluyorsunuz. Yani gündelik görünümünüzde hiçbir değişiklik olmadan, zamanla çok daha sağlıklı, hacimli, güçlü kaşlara ve kirpiklere sahip oluyorsunuz. Kaş ve Kirpik konusunda şikayetiniz varsa, Farmasi Mart kataloğu 2020‘den kampanyalı fiyattan bu ürünü temin edebilirsiniz.

İşte Farmasi Mart Kataloğu 2020!

Mart ayının en güzel kozmetik fırsatları Farmasi Mart kataloğu 2020’de sizleri bekliyor. Üstelik Kadınlar Günü kampanyaları Mart kataloğunu çok daha zenginleştirmiş durumda. Hiç vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım.

Ayrıca Farmasi Mart kataloğu 2020’de artık yavaş yavaş bahara dönük… Devamı…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serpil dedi ki:

    Arkadaşlar farmasiye üye olmak isteyenler bana msj atabilirler üye ol,180 tl sipariş gir.hem farmasiden hediye kazan, hemde benden 5 adet hediye kazan….@f.a.r.m.a.s.i23 bu benim instagram hesabım ordan ulaşabilirsiniz

  2. Hamide dedi ki:

    Farmasi ye üye olmak ve kazanç sağlamak isteyen arkadaşlarım bana cevap bölümünden üye olak istiyorum yazabilir

BİR YORUM YAZ