Avon Katalog

Avon Ağustos Kataloğu 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ

UV korumalı güneş gözlüklerini yalnızca 8,95’e alabileceğiniz, çok sayıda takı ve aksesuarda yüksek indirimler vaad eden dolu dolu bir yayın; Avon Ağustos kataloğu 2017’nin fırsat broşürü bu bölümde online olarak yayında.

Süper fırsatlar Avon Ağustos Kataloğu 2017 Fırsat Broşüründe sizleri bekliyor. Seri sonu ürünlerin yanında tam da yaz aylarına özel ihtiyaç duyduğunuz ürünleri seri sonu fiyatlarından alma şansına sahip olacaksınız. Örneğin Fırsat broşürünün kapağında hem kadın hem de erkekler için oldukça estetik 2 adet gözlük yer alıyor. Her zevke hitap edecek türden UV korumalı Avon Gözlüklerini yalnızca 8.95 TL2ye alma imkanına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, zaten avantajlarla dolu olan Avon Ağustos (K8) 2017 Fırsat kataloğundan 20 TL’lik bir alışveriş yapmak. Böylelikle bu harika fırsatı yakalamış oluyorsunuz.

Bunun yanısıra kataloğun 2 ve 3. sayfalarında bolca çanta seçeneği var. Çanta ihtiyacınız varsa bu fırsat broşürüne mutlaka göz atmalısınız. Hem hediyelik, hem gündelik, hem özel günler… Her türlü ihtiyaca göre çeşit çeşit çantalar yüksek indirimlerle katalogdaki yerini almış. Hemen arkasından gelen sayfalar ise takı ve aksesuar konusunda çeşidin bol olduğu bölümler. Buradan birçok hediyelik ürünü avantajlı fiyatlardan alma imkanına sahip olabilirsiniz. Gündelik yaşamınız için de kullanabileceğiniz, her kıyafetinize uydurabileceğiniz kadar çok çeşitli takı ve aksesuar, Avon Ağustos kataloğu 2017’nin eki olarak yayınlanan fırsat broşüründe… Hiç vakit kaybetmeden kataloğu online incelemenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ