Avon Katalog

Avon Ekim Kataloğu 2019 / K11

Avon Ekim kataloğu 2019 online inceleme sayfasına hoş geldiniz. Avon K11 2019 kataloğuna dair tüm detayları burada bulacaksınız.

Avon Ekim kataloğu 2019, harika kampanyalarıyla sonbahara hızlı bir giriş yapıyor. Yeni bir dönem Avon K11 2019 kataloğuyla beraber başlıyor. Hiç vakit kaybetmeden siz de yerinizi alın.

Avon K11 2019 Kataloğundaki Yenilikler

Avon Ekim 2019 kataloğu yepyeni ürünlerle geliyor. Özellikle herkesin çok seveceğini düşündüğümüz, büyük beklentilerle üretilen 2 yeni Avon parfümüyle karşılaşacaksınız. Bunlardan biri kadınlar için, diğeri  de erkekler için birbirini tamamlayıcı özellikte. Çiftler için birbirini bütünleyen harika parfümler. Zaten Avon Ekim kataloğu 2019’un kapağında da bu yeni parfümler yer alıyor.

Bunun yanısıra yine yeni cilt bakım ürünleri de bu yıl cildinizin çok daha bakımlı ve genç kalmasını sağlayacak. Ayrıca okul dönemi için ürünler bu katalog döneminde de satışta. Çocuğunuzun bazı okul ihtiyaçlarını yine avon kataloğundan temin edebileceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak bu ayın Temsilci hediyeleri de bir harika. Bu ay vereceği siparişlerle Avon Temsilcileri bu harika hediyeleri kazanma şansını yakalamış olacak. Avon K11 2019 Panorama kataloğunu da sitemizden inceleyebileceksiniz.

Avon Ekim Kataloğu 2019 K11 Yayında

Avon K11 2019 kataloğunu nihayet yayına aldık. Kataloğun diğer eklerini de çok kısa sürede burada yayınlayacağız.

Avon Ekim kataloğu 2019’u online incelemeye başlamak için alttaki kapak resmine tıklamanız yeterli.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seda dedi ki:

    Merhaba bende avon yapiyorum bana da verebilirsiniz siparis

  2. Gülderen Aktan dedi ki:

    Maalesef ürün siparişi verdim ve hala kargo gelmedi kaç gündür evde beklemek durumundayım

BİR YORUM YAZ