Avon Katalog

Avon Ekim Kataloğu: K11 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ

Avon Ekim kataloğu 2017’nin Fırsat Broşürünü bu bölümden hemen online inceleyebilirsiniz. Özellikle çantalar konusunda zengin içeriğiyle bu fırsat broşürünü mutlaka incelemelisiniz.

Yine stoklarla sınırlı bir indirim kataloğundan, Avon K11 2017 Fırsat Broşüründen daha merhaba. Bu broşürde Ekim ayı boyunca harika indirimler sizi bekliyor olacak. Bu ay maksimum %75 oranında indirime kadar çıkan harika kampanyalar söz konusu. Ama tabi ay sonuna kadar desek de, fırsat broşürlerindeki ürünlerin hızla tükendiğinive ayın sonunu getirebilen neredeyse hiç ürün kalmadığını hatırlatalım.

Avon Ekim Fırsat Broşürü ve Çantalar

  1. Avon Ekim kataloğu 2017’nin Fırsat Broşüründe çantalar ön planda.
  2. Henüz Broşürün kapağında yer alan kampanyaya göre Avon’un sevilen çanta modellerinden Molly çantayı 19.95 TL2ye satın alabilmek için Fırsat Broşüründen 15 TL’lik bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca Tessa takı setini de çantanın yanında yalnızca 10,95 TL’ye almayı da ihmal etmeyin.
  3. Kataloğun kapağını çevirir çevirmez bu kez karşımıza birçok çanta modeli alternatifi geliyor.
  4. 8 farklı çanta modeli bu sayfada indirimlerle sizlere sunuluyor. Mutlaka birini beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Fırsat Broşüründeki Diğer Ürünler

Çantaların yanısıra aksesuar konusunda doyurucu bir fırsat broşürü karşımızda. Üstelik bu aksesuarların içinde sadece kadınlara değil erkeklere özel ürünler de bulunuyor. Harika şallar, bere ve eldivenler yine Avon K11 2017 Fırsat Broşürünün indirimli ürünleri arasında yer alıyor. Ayrıa yine kadın-erkek pijama takımları, erkeklere özel çok fonksiyonlu aletler, çocuklara kışlık ürünler, tulumlar vs.. Bu dopdolu fırsat broşürünü mutlaka inceleyin..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ