Avon Katalog

Avon Eylül Kataloğu: K10 2019 FIRSAT BROŞÜRÜ

%75’e varan indirimler, Avon Eylül Kataloğu 2019 / K10 Fırsat broşüründe sizleri bekliyor. Acele edin, stoklar tükenmeden en güzel avon ürünleri en uygun fiyatlara sizin olsun.

Avon Fırsat broşürleri her zaman %70’lere 80’lere varan indirimlerle birçok Avon ürününü çok uygun fiyatlara almanıza olanak tanır. Avon Eylül kataloğu 2019’un Fırsat Broşüründe de aynı durum geçerli. Birçok kozmetik ürünü ve aksesuarda harika fırsatlarla karşılaşacağınız bir Fırsat broşürü daha karşınızda. Bu muhteşem Fırsat broşürünü yayımladık bu sayfada altından inceleyebilirsiniz.

Avon K10 2019 Fırsat Broşüründe Öne Çıkanlar

Genelde fırsat broşürlerinin kapaklarında tek bir ürün görmeye alışığızdır. Bu kes Avon K10 2019 Fırsat Broşürü kapağında iki ürün birden yerini almış. Bunlardan ilki altın görünümü,  ayarlanabilir kayışı ve şık tasarımıyla Iszla Saat. Bu saati bu ayki fırsat broşürümüzden 159 TL yerine 69,99 TL’ye satın almanız mümkün.

Kapakdaki diğer öne çıkan ürün ise ayarlanabilir omuz askıları, deri görünümü ve manyetik kapanışıyla göz dolduran, içerisinde fermuarlı bir de bölme bulunduran Vesma Sırt Çantası. Bu güzel çantaya da 105 TL yerine 50 TL’ye sahip olabileceksiniz. Artıkhiç vakit kaybetmeden geri kalan ürünleriyle beraber Fırsat Broşürümüzü incelemeye başlayabiliriz.

İncelemek istediğiniz kataloğun kapak resmine tıklayarak online incelemeye başlayın.

Avon K10 2019 Eylül Panorama KapağıAvon Eylül Kataloğu 2019'un Kapak Resmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alper aydoğdu dedi ki:

    Avon ürünleri güzel sattığım müşteriler memmun.Hülya Zorlunun ekibindeyim

BİR YORUM YAZ