Avon Katalog

Avon Katalog İle Sağlıklı ve Güvenilir Güzellik

Yüzyıllardır makyaj kadının en vazgeçilmez parçası olmuştur. Makyaj ürünleri hem güvenilir hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı olmalıdır. Bütün seçenekleri kendinde toplayan bir marka düşünülünce akla şüphesiz Avon gelir. Avon’un tarihine baktığımızda 125 yıl öncesine dayanan bir geçmişi olduğunu görürüz. İlk olarak David isimli bir Amerikalının bayanlara sattığı kitapların yanında hediye olarak verdiği parfümlerin daha çok ilgi gördüğünü keşfetmesiyle ortaya çıkmıştır. Avon birçok kıtaya yayılmış, binlerce temsilcisiyle, ürün çeşitliliğiyle bayanlara olduğu kadar erkelere de hizmet vermektedir. Avon temsilciliği markanın tanıtımı açısından önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, temsilcilerine ek iş imkânı sağlamaktadır. Avon temsilciliği herkesin yapabileceği kadar basit, çok zaman almayan ve ek gelir getiren bir iştir.

Avon, kataloglarında tescilli güzelleri kullanarak güvenle alışveriş sağlar. Rengârenk içeriği, birbiriyle uyumlu desenleriyle Avon kataloglar insanların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Avon kataloglara ulaşmak artık çok daha kolay hale gelmiş, internet üzerinden Avon online Katalog ve basılı Avon kataloglarıyla daha hızlı hizmet veren bir firma olmuştur.  Avon katalog ürünlerine sosyal paylaşım ağlarında oluşmuş gruplardan da ulaşmak mümkündür. Her yeni Avon katalog yeni fırsatlarla geldiğinden sayıları takip etmek kampanyaları kaçırmamak için faydalı olacaktır.

Avon Katalogları Diğerlerinden Ayıran Özellikleravon katalog

 • Yüksek kalite kuşe kâğıda basım
 • Profesyonel tasarım
 • Göz yormayan renk uyumu
 • Estetik yapısı
 • Ürünler hakkında detaylı bilgi içermesi
 • Görsel etkileşimi iyi kullanması
 • Desen, doku ve şekil uyumu
 • İnternet üzerinden kolay ulaşım

 

Avon insanlara ek gelir sağlamasının yanında Sağlığa Yolculuk Projesi içeriğinde olan Meme Kanseri ile Mücadeleye destek veren sosyal bir firmadır. Verdiği bu mücadeleden insan sağlığına verdiği önemi göstermekte olup ürünlerini insan sağlığına zararsız şekilde üretme gayretindedir.  Avon katalog ürünlerine temsilciler ve internet aracılığıyla ulaşmanız mümkün. Avon piyasaya ürünleri bu şekilde sunarak yer ve çalışan parasından kurtuluyor bu yüzden size daha ucuz sunuyor ürünleri. Avon Katalog takipçisi olmanız sizin lehinize olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. selcan bayrak dedi ki:

  ben kataloğ getircem

 2. ilkay hepsisler dedi ki:

  lütfen just play parfümü geri gelsin. tam aradığım parfümü buldum derken kaldırdınız. bunun gibi birkaç parfümünüz daha var. wish of happeness gibi…

BİR YORUM YAZ