Avon Katalog

Avon K5 2017 Panorama Kataloğu

Avon K5 Panorama kataloğu, tüm danışmanlara rehber olacak içeriğiyle yayımlandı. Anneler Günü kataloğu olarak da anılan Avon K5 kataloğunda ne gibi yenilikler olduğunu Panorama Kataloğumuzdan takip edin.

Avon, kadınların hayatına değer katmayı misyon edinmiş bir kuruluş. Bu vesileyle bütün annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutlayalım. Avon K5 kataloğunda ilham veren annelere özel her yıl olduğu gibi birçok hediye imkanı bulunuyor. Buna ek olarak bu yıl harika bir de fırsat var.  Orta sayfa broşüründen her 15 TL’lik alışverişe Rowenta’dan %30 indirim kazanıyorsunuz.  Ayrıca bu kampanya müşterileriniz için de geçerli olacak.

Avon anneler günü kataloğu olarak da adlandırılan bu sayıda heyecan verici bir araştırmanın sonucuyla alakalı da keşfe çıkacaksınız. En sevilen parfümlerimizin hangileri olduğu belli oldu ve Avon k5 kataloğu 2017 de ilan ediliyor. Siz de bu sonucu avantaja dönüştürebilirsiniz. Nasıl mı? Müşterilerinizi en sevilen parfümlerimize yönlendirerek.. Böylelikle daha çok satış, daha yüksek gelir…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tugba dedi ki:

    Fırsat broşürü nezamn cikcak

  2. Anonim dedi ki:

    Fırsat kataloğu ne zaman cikacakkk

BİR YORUM YAZ