Avon Katalog

Avon K7 2019 Panorama Kataloğu

Bir kazanç rehberi olma özelliği taşıyan Avon K7 2019 Panorama kataloğunda, Temmuz ayının ilk haftasına kadar geçerli temsilci hediyelerini, ve yeni avon fırsatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Avon K7 2019 Panorama kataloğuyla birlikteyiz. Temmuz ayının ilk haftasına kadar içine alan bu sayıda Avon Temsilcilerini neler bekliyor hep beraber inceliyoruz.

Öncelikle bu ay aramıza ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un katıldığını gururla belirtyoruz. Kapağında İbrahim Çelikkol’un yer aldığı, oldukça erkeksi bir katalogla bu ay karşınızdayız. Kendisi bizlere Avon’un en sevilen parfüm ailesinden FullSpeed’in farklı bir türü olan yeni Fullspeed Supersonic‘i tanıtıyor. Fullspeed Supersonic ile gittiğin her yerde izini bırakacağından emin olabilirsin. Vetiver, paçuli ve sedir ağacının süpersonik notalarıyla tasarlanan parfüm, sürüldüğü ilk andan itibaren etkisini hızla farkettirir ve bu etkisini uzun süre korur. 8 saat kalıcı özelliğiyle Avon K7 2019 kataloğunun yıldızı olan bu yeni erkek parfümünü mutlaka erkek müşterilerinizle tanıştırın.

Kataloğu İncele >>

avon k7 2019 panorama kataloğu

Ayrıca bu ay, dünya çapında sistatistiksel veriler yayımlayan Euromonitor’un sonuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre Avon, dünya kadınlarının en çok tercih ettiği 6. marka konumunda. Ayrıca Türkiye’nin de 1 numaralı doğrudan satış markası olma özelliğini taşıyor. Bu haberin bizleri gururlandırdığı gibi, sizleri de çalışmalarınıza şevklendireceğine inanıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ