Avon Katalog

Avon K7 2020 Panorama Kataloğu

Babalar Günü’ne özel yeni ürünlerin tanıtıldığı ve ilk kez Avon Ati Bakteriyel Jel’in yer aldığı Avon K7 2020 kataloğunun Panorama ekini hemen şimdi online inceleyebilirsiniz.

Avon K7 2020 Panorama kataloğunu incelemeye hazır mısınız? Temsilcilerimizin merakla beklediği konularda beklenen tüm cevaplar bu Panorama kataloğuyla sizlerle buluşuyor. 3 Temmuz 2020’ya kadar yayında kalacak Avon K7 2020 Panorama kataloğunun detaylarına geçelim.

Avon K7 2020 Panorama Kataloğundan Yenilikler

Öncelikle Babalar Günü’ne özel Yeni Elite Gentleman parfüm serisini mutlaka denemelisiniz. Zaten katalog kapağından duyurulan bu ürünler Babanız için güzel bir Babalar günü hediyesi olacaktır. Ayrıca Pandemi sürecinde insanların en çok ihtiyaç duyduğu antibakteriyel jel de Avon2un yeni ürünlerinden. Üstelik piyasadaki yüksek anti bakteriyel cilt temizlik ürünlerinin aksine Avon fiyatları gayet makul düzeyde tutmuş. Üstelik Avon Antibakteriyel jel, sağladığı hijyenin ve temizliğin yanısıra ellerinizi nemlendirme özelliğine de sahip. Yani hep temizlik hem nemlendirme ikisi bir arada.

Online Katalog

Avon K7 2020 Panorama kataloğu işte karşınızda. Hiç vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ