Avon Katalog

Avon K8 2017 Ağustos PANORAMA KATALOĞU

Avon 7 Temmuz – 4 Ağustos 2017 Kataloğu boyunca siz avon temsilcilerini ne gibi fırsatlar bekliyor? Satışlarınızı artıracak çok sayıda önemli bilgi Avon K8 Panorama kataloğunda.

Değerli Avon’cular, yeni bir panorama kataloğuyla daha beraberiz. Bu bölümde Avon 7 Temmuz – 4 Ağustos 2017 Kataloğu’nun Panorama ekini yayınlıyoruz. Ayrıca bahsettiğimz Avon panorama kataloğundan gözümüze çarpan öncemli birkaç detayı da yine sizinle burada paylaşacağız.

Avon K8 2017 Kataloğu Haberleri

Öncelikle Avon K8 kataloğu 2017 Renk Festivali sloganını benimsemiş. Buradan da anlaşılacağı üzere K8 kataloğunda birçok farklı çeşit rujdan göz kalemlerine, rengarenk ojelerden göz farlarına kadar birçok gözde üründe sunduğu fiyat indirimleriyle yazın coşkusunu beraber kutlamayı amaçlıyor. Bu kadar çok indirimin olduğu bir katalogta artık bir avon temsilcisini kimse tutamaz.

Minimum sipariş tutarı Avon Ağustos kataloğu 2017’de de 75 TL olarak benimsenmiş durumda. Yani yaz bitimine kadar 75 TL üzeri siparişlerde 1TL ödemeye devam ediyoruz.

Bir diğer önemli haber ise Prime EDT Parfümü, Avon K9 kataloğu 2017’den itibaren satıştan kalkıyor. Eğer bu parfümün sıkı bir kullanıcısıysanız K8 kataloğundan bolca sipariş verip stok yapmanız gerekecek.

Avon K8 2017 Panorama’daki bir diğer önemli husus müşetirelirinizden ödeme alma kolaylığı hakkında. Bildiğiniz gibi artık telefonunuzu bir pos makinesi gibi kullanabiliyorsunuz. Paynet pos uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde, müşteriniz kredi kartı bilgilerini girerek kolayca ödeme yapabiliyor. Böylelikle artık her an her yerde kredi kartından ödeme alabiliyorsunuz. Müşterinizden kredi kartı bilgisi istemeden cep telefonu ya da mail ile ödeme almak da bu sistemle mümkün. Hepinize bol bol ödeme aldığınız bir kampanya süreci dileklerimizle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Anonim dedi ki:

    Avon panaroma katalogundaki mankenin kullandigi urunler neler almak istiyorum

    1. blank Anonim dedi ki:

      Üye olup indirimli alabilirsin

BİR YORUM YAZ