Avon Katalog

Avon K9 2018 Kataloğu

03-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında yayınlanacak Avon K9 2018 kataloğunu, şimdiden bu bölümden online olarak inceleyebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden kataloğu keşfetmeye başlayalım…

Avon K9 2018 Kataloğundan herkese merhaba. Yine yeniliklerle dolu bir avon kataloğu ile daha karşınızdayız. Avon, her ay yeyeni yüzlerle katalog kapaklarını süslüyor. Bu ayki kataloğun kapağı ise ünlü oyuncu ve sunucu Pelin Karahan.

Avon K9 2018 Kataloğundaki Yenilikler

Avon K9 2018 Kataloğu parfüm festivaliyle geliyor. Avon’un en iyi parfümleri harika kampanyalarla bu katalogta yerlerini almış durumda. Ayrıca 2 yeni parfüm de Avon K8 kataloğunun 30-32 sayfaları arasında çok özel fırsatlarla yer alıyor

Hayatınızı Kolaylaştıracak Yenilikler K9’la Başlıyor

Avon kullanıcılarının uzun süredir beklediği yenilik nihayet bu katalogtan itibaren geliyor. Artık Avon’da kapıda ödeme kolaylığı var! Daha önce internet sitesinden sipariş kolaylığını, doğrudan satışa alternatif olarak sunan Avon, artık bu hizmeti kapıda ödeme sistemiyle daha da kullanışlı hale getiriyor. Böylelikle artık kredi kartsız da avon sitesi üzerinden sipariş verebileceksiniz.
Bir diğer yenilik ise artık kargo yoluyla verdiğiniz siparişlerde kargonuzu direkt olarak size en yakın PTT şubenizden alabilecek olmanız. Siparişinizi verirken kolinizi teslim almak istediğiniz PTT şubesini de belirtebilir, böylelikle siparişinizin dağıtıma çıkarılmasını vs. beklemeden direkt olarak şubeden kendiniz teslim alabileceksiniz. Üstelik şube teslimi seçimlerinizde kargo ücreti de ödemeyeceksiniz.

İŞTE ONLİNE KATALOG:

Avon K9 kataloğu 2018’i buradan inceleyebilirsiniz.

[sc name=”FluidReklam”]

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ