Avon Katalog

Avon K9 2018 Fırsat Broşürü

Avon K9 2018 Fırsat Broşürüni bu yazımızda kolayca inceleyebilirsiniz. %85’e varan indirimlerle tanışmak için hemen kataloğu incelemeye başlayalın.

Avon K9 2018 Fırsat broşürü, Kampanya 9 boyunca faydalanabileceğiniz %85’e varan indirimler vaad ediyor. Tabi kampanyanın süresini, stokların belirlediğini de belirtelim. Çünkü bu broşürdeki fiyatlar stoklarla sınırlı ve haliyle, stoklar tükendiği anda, o ürüne ait kampanya da son bulmuş oluyor. Dolayısı ile bu kampanyalardan faydalanmak için elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var.

Avon K9 2018 Fırsat Broşüründe Dikkat Çekenler

Öncelikle bu fırsat broşürünün çok geniş kapsamlı olmadığını belirtelim. Yani diğer fırsat broşürlerine göre sayfa sayısı daha az. Fakat indirim oranları konusunda daha yüksek indirimler vaad ediyor.

Katalog kapağındaki Claudette şal ve Amara saatli kolye dikkat çekiyor. Özellikle saatli kolye, koluna saat takmayı sevmeyenler için harika bir alternatif. Fakat kol saati sevenler için de alternatifler mevcut 🙂 Hemen bir sonraki sayfada uygun fiyatlı şık saatler sizi bekliyor olacak

Hemen Avon K9 2018 Fırsat Broşürüne göz atalım:

[sc name=”FluidReklam”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merve ustundag dedi ki:

    Femme sprey neden kalktı acaba bi almaya 4-5 adet alıyordum ben fakat artık yok

BİR YORUM YAZ