Avon Katalog

Avon K9 2018 PANORAMA KATALOĞU

Avon K9 2018 kataloğundaki bütün temsilci fırsatlarını ve bu ayın hediye ürünlerini birarada inceleyebileceğiniz Panorama Kataloğu bu bölümde sizlerle.

Avon K9 2018 Panorama kataloğu ile karşınızdayız. Bu ay çok özel haberler ve hediyelerle alakalı duyurular yine Panorama kataloğu sayfalarında. Avon, bildiğiniz gibi oldukça yenilikçi bir firma. Bu yenilikleri takip edebilmek için bir rehbere ihtiyacınız var. Ve şuan tam da o rehber mahiyetindeki Avon K9 kataloğu Panorama eki sayfasındasınız.

Bu Ayki Yenilikler

Bence en önemli yenilik, tüm avon müşterilerini ve temsilcilerini yakından ilgilendiren kapıda ödeme sistemine geçiliyor olması. Böylelikle artık kredi kartı olmayanlar da site üzerinden sipariş verebilecekler. Bu sayede çok daha fazla sayıda satış gerçekleşeceği için Avon Temsilcileri de çok daha fazla kazanacaklar.

Bunun yanısıra Avon’dan verdiğimiz siparişin kargoda beklemesi oldukça can sıkıcı konulardan biriydi. Her ne kadar Avon, hızlı bir şekilde ürünü paketleyip kargoya teslim etse de, kargo firması, ürünü dağıtıma çıkarmak ve teslim etme konusunda hızlı değillerdi. Artık bu sorun da ortadan kalkıyor. Sayıları hızla çoğalan PTT şubelerinden evinize yakın olanı seçip, hiç beklemeden ürünlerinizi şubeden teslim alabileceksiniz. Ayrıca şubeden teslim alımlarında kargo bedeli de ödenmeyecek. Kargo beklerkenki süreçte ciddi sıkıntı yaşadığımız için bence bu da gerçekten büyük bir yenilik

Son olarak geçelim Avon K9 2018 Panorama kataloğuna…

Avon K9 Panorama Kataloğu 2018

K9’la alakalı tüm gelişmeleri ve yenilikleri hemen alttaki panorama kataloğundan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özlem özsari dedi ki:

    Mukemel

BİR YORUM YAZ