Avon Katalog

Avon Kasım Kataloğu: K12 2017 PANORAMA

Kasım ayında sizleri neler mi bekliyor? Avon Kasım 2017 Panorama Kataloğu ile bu sorularınızın cevaplarına hemen ulaşın. Kasım ayının temsilcilere özel hediyelerini öğrenin, kazançlarını artırma fırsatlarını keşfedin.

Avon Kasım kataloğu 2017’nin Panorama bölümüyle karşınızdayız. Avon temsilcileri için yol gösterici, kazançlarını artırmaya yardımcı yepyeni bir Panorama kataloğyla daha beraberiz. Avon K12 2017 kataloğuyla beraber kışı bitiriyoruz ve artık tüm enerjimizle kışa hazırlanmanın vakti geldi. Yeni ay yepyeni heyecanlar getiriyor ve Kasım 2017’de sizi muhteşem fırsatlar bekliyor. Katalogtaki ürünleri satın alırken, beraberinde gelecek olan hediyeler sizi çok memnun edecek.

Kasım 2017’deki Yenilikler: Dünyada bir ilk..!

Dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Lashflex teknolojisi ile yenilenebilir şekil veren maskara MARK Big & Style bu yılın en mükemmel ürünü olacak. Bu inanılmaz ürünle, makyajınızı temizlemeden maskaranızı tekrar tekrar sürebilir, kirpiklerinizi şekillendirebilirsiniz. Bu özelliğin sunduğu avantajla, maskara seven müşterilerinizden bol bol sipariş toplayıp, kazancınızı artırabilirsiniz. Avon Kasım kataloğu 2017, bu ürünün ilk defa yer alacağı sayı olacağı için, Kasım ayında bu ürünü müşterilerinize iyi bir şekilde pazarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun haricinde yine Öğretmenler Günü’ne özel hazırlanan kampanyalar, bu ay kazançlarınızı artırmanıza yardımcı olacak. Rare Amethyst EDP ve Taç çift kişilik battaniye, bu ayın hediyeleri arasında. K13 2017‘deki siparişinizle birlikte bu hediyelere sahip olabileceksiniz.

AVON KASIM 2017 PANORAMA KATALOĞU (ONLİNE KATALOG):

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank Bahar dedi ki:

  Hi, what’s there in the surprise packet page 31?

 2. blank Leyla dedi ki:

  K12 siparisimi verdim ama kazandigim hediyeyi gostermedi sadce gecen ay kazandigm hediye eklendi o kadr bilgisi olan var mi

 3. blank Shohreh dedi ki:

  Hi
  Whats the prize on page 8???

  1. blank Avon Temsilci dedi ki:

   FIRSAT 2 (Catalog Page 8);
   Prise is: Double Blanket

BİR YORUM YAZ