Avon Katalog

Avon Katalog S.S.S.

Çalışma ilkesi doğrudan satış olan Avon dünyanın lider güzellik şirketidir. “Avon katalog” doğrudan satış sisteminin olmazsa olmazıdır.  Öyle ki doğrudan satış sistemi dediğimiz hadise, ürünlerin tamamen kensisine bağlı satış danışmanları vasıtasıyla satılması anlamına gelir. Bu sistemi kullanan hiçbir firma marketlerde, mağazalarda perakende ürün satışı yapmaz.

Peki ya bu sistemle Avon nasıl bu kadar büyüyebildi?

İlk bakışta perakendecilik yönteminin direkt olarak dükkandan elden alışveriş olduğunu düşündüğümüzde, doğrudan satış yöntemine göre çok daha avantajlı olduğunu düşünenebilirsiniz. “Düşünsenize hiçbir mağazada ürünü satılmayan bir firma bireysel satışlarla nasıl sektörde tutunabilir ki?” sorusu gelebiliyor akıllara. Fakat burada gözardı edilen husus, dışarıdan bireysel satış olarak düşünülen alışverişin aslında onbinlerce bireysel satıştan oluştuğudur. Avon, dünya genelinde milyona yaklaşan satış temsilcisiyle adeta ayaklı, gezen, her an heryerde olan bir mağaza halini almıştır. Bu anlamda avon katalog firmanın mağazasıdır. Satış danışmanlarını da ürünleri talep edenlere ulaştırmakla görevli mağaza işletmenleri. Sonuçta tüm bu dolaylı mağazaların sahibi Avon, elde ettiği bu devasa paraların bir kısmını da “avon katalog mağazalarını işletenler” olarak tabir ettiğimiz satış danışmanlarıyla paylaşıyor. Böylelikle alanın da memnun, verenin de menun olduğu bir sistem olmalı ki AVON, her geçen gün satış danışmanlarını artıran bir kuruluş konumunda. Bu anlamda sektörün liderliğini de bırakacağa benzemiyor.

Avon, ürün yelpazesine her kattığı yeni ürünle müşterilerini uygun fiyatlarıyla ve kalitesiyle memnun etmektedir.  Online Avon kataloğu içerisinde her ay kampanyalarını yayımladığı Skin-So-Soft, ANEW ve Avon Color gibi tanınmış markalarından aldığı güçle, kaliteli ürünler ve yeni teknoloji kozmetik araştırmalarla başarısını sürdürmektedir.

En Çok Tercih Edilen Avon Katalog Ürünleri

-Anew Cilt Görünümünü Düzgünleştirici Fondöten Bazı: Avon nemlendiricilerinden kendinize uygun bir ürün ile nemlendirilmiş bu baz, her yaş ve cilt tipine uygun olarak geliştirilmiş formülüyle cildinizdeki gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak cildi kadifemsi bir pürüzsüzlüğe kavuşturarak makyaja hazırlar. Bileşiminde bulunan yaşlanma karşıtı serum ile anti-aging bakımınızda da dostunuz olacaktır.

Super Shock Max Maskara: Hipoalerjenik formülü ve özel spiral fırça yapısıyla kirpiklere 15 kata kadar daha fazla hacim kazandırırarak topaklanmaya sebep olmadan uzun, yoğun ve siyah kirpikler yaratır. Bu ürünün kahverengi ve siyah seçeneklerini indirimli fiyatlarla avon katalog içerisinde bulabilirsiniz.

-Anew Yaşlanma Etkilerini Düzgünleştiren Kapatıcı: Cilt tonunun ve kusurlarının düzgünleştirilmesi için kullanabileceğiniz bu ürünü fırça şeklindeki aplikatörü sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. Formülünde bulunan SPF15 ile güneş ışınlarının zararlı etkilerinden cildinizi %92 oranında koruyabilirsiniz. 35 kişilik deney grubunun üzerinde uygulanan 4 haftalık klinik çalışmalar sonrasında, %94’ünün göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünde düzgünleşme gözlemlenmiştir. Bu özelliği ile Avon kataloğunun gözde ürünlerinden olmuştur.

-Ultra Colour Rich Moisture Seduction Ruj: Dudaklarda nemi 24 saate kadar hapseden formülüyle; çatlamış, kurumuş, hasar görmüş dudaklarınızı içinde bulunan renk pigmentleri sayesinde rengarenk tedavi etmenize yardım edecek bu ürün, şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz kış mevsiminde de açık pembe, parlak lila, ten, kırmızı, gül ve fuşya renk seçenekleri ile en iyi dostunuz olacaktır.

-Avon Nail Experts Tırnak Cilası Kurutucu Sprey: Tırnak cilanızın hızla kurumasını istediğiniz durumlarda yardımınıza koşacak bu ürün, Avon katalog içerisinde büyük rağbet görüyor.  Tırnak cilası sürülmüş tırnaklara uygulandığında, cilanızın bulaşmasını ve lekelenmesini önleyecektir.

-True Color 4’lü Göz Farı: Makyaj tazelemeye zamanı olmayan kadınlar için neredeyse bir buluş sayılabilecek bu dörtlü göz farı seti ile, dağılma, bulaşma ve renklerin solma endişesine son! Onbir farklı renk seçeneği ile gözlerinize canlılık vererek harika bir görünüme sahip olacaksınız. Renklerin yedi saate kadar kalıcılığı, bir haftalık yüzyirmi kişilik tüketici çalışmasıyla test edilmiş ve onaylanmıştır.

Sizlerle her ay yeni kampanyalarla zenginleştirilerek  sunulan online Avon katalog içerisindeki en popüler ürünlerden birkaçı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Ama şunu biliyoruz ki herkesin ilgi alanının farklılığına göre kendince popüler ürünleri de farklı olabilir. Siz de kendi eğilimlerinizi sol üst köşede, yayımlanan son sayılarını bulabileceğiniz avon kataloglarını inceleyerek bulabilirsiniz, hoşçakalın.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet yeler dedi ki:

    Ya bu kodu nerde yaziyor nasıl bulucam

BİR YORUM YAZ