Avon Katalog

Avon Ocak Kataloğu: K1 2018 FIRSAT BROŞÜRÜ

2018 yılının ilk Fırsat Broşürü burada sizi bekliyor. Avon Ocak kataloğu 2018’in eki olarak yayınlanan bu sayıda yine Ocak kataloğuna paralel harika ürünler ve ekstra indirimler sizleri bekliyor. Stoklar tükenmeden hemen incelemeye başlayalım.

Avon Ocak kataloğu 2018’deki dev indirimlere paralel olarak Ocak ayının Fırsat Broşürü de büyük indirimler vaad ediyor. 2018 yılının ilk kataloglarını da yine her zaman olduğu gibi avonkatalog.net adresinden takip ediyorsunuz. Yıl boyunca yine en taze avon kataloglarını, ucuz kozmetik alışverişi tüyolarını ve satışlarınızı artıracak bilgilerini sitemizde en güncel haliyle sunmaya devam edeceğiz. Takibimizde kalmanızı umuyoruz.

Avon K1 2018 Fırsat Broşürü Genel Bilgiler

19 Ocak 2018 tarihine kadar bu #fırsat broşüründen alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yalnız hatırlatmak gerekir ki bu kampanyanın ilk 3 günü(22-23-24 Aralık) her üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. Sonraki günlerde ise herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Bu sınırlamanın fırsat broşürlerindeki ürünlerin stoklarının erkenden tükenmesi sonucu alındığını da belirtelim. Her ne kadar böyle bir sınırlama olsa da, beğendiğiniz ürünü almakta çok da geç kalmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bunlar, #Avon K1 2018 kataloğundaki ürünler kadar stok miktarının olmadığı kampanyalar.

Broşürde saatlerin ön plana çıkarıldığını görüyoruz. Avon’un en sevilen bayan kol saatlerinden Daisy, Avon Ocak kataloğu 2018 Fırsat Broşürünün kapağında yer alıyor. Broşürden 20 liralık bir alışveriş yaptığınız taktirde bu saatleri uygun fiyata alma şansını elde ediyorsunuz. Çok sayıda kadın erkek saat modeli kampanyası da iç sayfalarda yer alıyor.

Oturduğunuz yerde spor imkanı 🙂

Onun haricinde spor ürünleri ihtiyaçlarınızı da en uygun fiyatlardan Avon #K1 kataloğunun Fırsat broşüründen karşılayabilirsiniz. Plates ürün setleri zaten ilgi çekici ürünlerden, fakat bizim gözümüze takılan Bacak ve Kol sıkılaştırıcı ürün. Bacaklarınızın arasına yerleştirip bacaklarınızı açıp kapatarak, oturduğunuz yerden spor yapma imkanı veren bu ürün, tv karşısında otururken bile rahatça kullanılabilir. Spor konusunda biraz tembel olanların baya işine yarayacaktır 🙂 Bu ürünle ilgilenenler #K1 Fırsat Broşürünün 19. sayfasına bakabilirler.

K1 2018 Fırsat Broşürüni Şimdi incele >>

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ